P0

Svarbu, Švietimas

Klaipėdoje – 86 izoliuotos klasės, bet mokyklos prie nuotolinio mokymo dar neperėjo

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-09-20


Statistikos departamentui skelbiant, jog šiuo metu uostamiesčio ugdymo įstaigose užfiksuoti net 25 COVID-19 ligos protrūkiai, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė teigia, jog svarbesni už protrūkius yra kiti rodikliai.

Pirmadienį Klaipėdoje buvo izoliuota 10 grupių iš 8 skirtingų vaikų darželių. Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

„Mes protrūkiais neskaičiuojam, mums aktualu izoliuotų klasių skaičius, besitestuojančių, sergančių ir panašiai”, – sakė J. Grubliauskienė.

Jos teigimu, pirmadienio duomenimis, 32 skirtingose uostamiesčio mokyklose buvo izoliuotos 86-ios klasės bei 10 grupių iš 8 skirtingų vaikų darželių.

„Lyginant su praėjusios savaitės duomenimis, izoliuotų klasių skaičius sumažėjo aštuoniomis, o ikimokyklinėse įstaigose izoliacijoje pirmadienį yra dviem grupėm mažiau”, – sakė už kovidinę situaciją ir jos sklaidą uostamiesčio švietimo įstaigose atsakingos įstaigos vadovė.

Pasak J. Grubliauskienės, šiuo metu uostamiestyje iš viso serga 113 mokinių ir 8 darželinukai.

Iš praėjusią savaitę uostamiesčio mokyklose atliktų 6216 greitųjų antigeno testų, 33 parodė teigiamą rezultatą: 20 teigiamų greitųjų testų ir 13 teigiamų PGR testų.

COVID-19 liga neaplenkė ir uostamiesčio pedagogų: praėjusios savaitės duomenimis, Klaipėdoje sirgo 23 mokytojai bei 12 darželių auklėtojų. Be to, nedarbingumą dėl COVID-19 ligos dar turėjo 6 kitų sričių mokyklų darbuotojai bei net 14 dirbančiųjų ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Nors koronavirusinė situacija uostamiesčio ugdymo įstaigose nėra gera, kol kas, pasak Sveikatos biuro atstovių, nė viena mokykla Klaipėdoje nėra perėjusi prie nuotolinio mokymo – tokiu būdu mokslai vyksta tik pavienėse klasėse.


  2021-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt