P0

Mums rašo

Kokius nuostabius gydytojus mes turime! (2)

Atvira Klaipėda

Dovilė Ringis
2021-09-21


Šiandien, kai visi taip susipriešinę dėl visko, ypač dėl medicinos paslaugų, aš labai noriu pasidžiaugti, kokius nuostabius gydytojus mes turime čia, Klaipėdoje – ypač Klaipėdos vaikų ligoninėje.

Atsitiko taip, kad buvome užsiregistravę planinei procedūrai Vaikų ligoninėje, bet mums beplanuojant kažkas ten viršuje kortas mėto savaip. Skubiai prireikė pagalbos, tačiau tai ne ta ekstrinė pagalba, kuri žūtbūt turi būti akimirksniu suteikiama (be abejo, lūžus kojai, ar sukilus aukštai temperatūrai, viskas būtų kitaip). Tačiau sistema yra sistema. Internetu registruotis negali, nes jau esi užregistruotas, o registratūros telefonu prisiskambinti neįmanoma…. Tikrai užjaučiu registratores, kurios nuolat kabo „ant ragelio” – ir čia prieš vėją nepapūsi…

Kadangi telefonai negelbėjo, parašiau nuoširdų laišką į Vaikų ligoninę paaiškindama situaciją. Ir jau netrukus sulaukiau skambučio ir labai greitos reakcijos bei nuoširdžios pagalbos iš gerbiamos Vidos Gumuliauskienės. Šios medikės, dirbančios LOR skyriuje, nei žinau, nei pažįstu, tačiau ji taip stengėsi mums padėti, kad net nežinojau kur dėtis… Žaibo greitumu atlikome visus reikiamus tyrimus ir jau kitą dieną sulaukėme mums taip reikalingos procedūros.

Kokių šaunių jaunų gydytojų mes turime! Anesteziologė Ugnė Gaidžiūnienė kaip kokia tikra pasakų kūrėja „užbūrė” vaiką nebijoti, o odontologė Lina Balsytė irgi buvo labai rūpestinga ir nuoširdi. Kitas personalas taip pat nuostabus!

Be galo be krašto esu laiminga ir dėkinga, kad mes turime tokius medikus iš didžiosios raidės. Patikėkite, jų darbas yra tikrai nepavydėtinas ir ypatingai sudėtingas, o žmogiškumas – neišmatuojamas.


  2021-09-21

  2 komentarai “Kokius nuostabius gydytojus mes turime!”

  1. Avatarrasa (IP: 78.62.147.40)

   Senoji, geroji, daktarės Žibutės sukurta, dabartinio Vyriausiojo puoselėjama ligoninė. Nuostabūs medikai joje.

  2. AvatarBobute (IP: 86.100.58.98)

   Turiu 4 m. anukyte. Jai susirgus papuolė e į vaikų ligoninė į lor skyrių. Buvau nustebinta medikų rūpesčių. Labai šaunus medikai ten dirba. Tikri savo srities specialistai. Nuoširdus Ačiu visiems vaikučių ligoninės medikams! Sveikatos Jiems ir sėkmės nelengvame darbe šiuo sunkiu metu! Te nepavargsta jų rankos ir tegul gyvenimas būna lengvas lyg pukelis vejuje!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt