P0

Sportas

Aludariai ir toliau rems „Neptūną“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-22


Klaipėdos „Neptūno“ klubas pratęsė sutartį su ilgamečiu rėmėju UAB „Švyturys-Utenos alus“.

„Džiaugiamės, jog sutartis pratęsta ir viltingai laukiame sėkmingo naujo sezono. Su „Neptūno“ komanda turime ilgametį, tvirtą ryšį – į rėmėjų gretas įsiliejome dar 2008 metais, todėl matėme šio klubo augimą, tobulėjimą, daugybę pergalių ir pastangas, siekiant kiekvienos iš jų. Tokios draugystės privalo gyvuoti ir tęstis. Be to, mus sieja solidarumas uostamiesčiui: norime atskleisti miesto potencialą, suteikti daugiau galimybių jauniems talentams, drauge garsinti Klaipėdą ir jos pergales“, – pranešime cituojamas UAB „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

„Esame laimingi ir labai vertiname tai, kad ilgametis partneris tiki mūsų klubu ir yra su mumis ne tik pergalingu metu, bet ir tada, kai mums sunkus laikotarpis. Dirbsime dar labiau, kad pateisintume šį didelį pasitikėjimą”, – sakė vienas iš klubo dalininkų Sigitas Ambrazevičius.

„Švyturys-Utenos alus“ yra vienas didžiausių sporto, kultūros ir meno rėmėjų Lietuvoje. Bendrovė sportininkus finansiškai aktyviai remia jau daugiau nei 20 metų ir tam yra skyrusi per 8 milijonus eurų.

„Pirmiausia, mus ir komandą sieja ta pati gimtinė – Klaipėda. Šiam kraštui jaučiame prielankumą ir esame ištikimi palaikytojai. Ilgus metus remdami sportą, žinome, kiek daug kiekvieno miesto bendruomenei reiškia jos sportininkų pasiekimai, todėl stengiamės nenuvilti tiek pačių atletų, tiek jų sirgalių. Be to, tikime ir linkime, kad naujame „Betsafe-LKL“ sezone „Neptūnas“ atkovos prarastas pozicijas, tačiau tam, žinoma, visai komandai ir klubui būtina pagalba, parama, palaikymas, idant Lietuvos arenose šiemet lydėtų sėkmė ir pergalės.Klaipėdos ekipai linkime atsitiesti ir savo jėgas bei įdirbį pergalingai pademonstruoti tiek „Betsafe-LKL“ kovose, tiek didžiuosiuose Europos turnyruose“, – kalbėjo Rolandas Viršilas.

2021/2022 metų „Betsafe-LKL“ sezone „Neptūno“ vadovai komandai kelia tikslą tapti TOP 4 komanda šalies čempionato turnyrinėje lentelėje bei susigrąžinti galimybę žaisti Europos turnyruose.


  2021-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt