P0

Kultūra

Galima bandyti prisikviesti „Kino karavaną“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-23


Aštuntą vasarą po Lietuvą važinėjęs „Kino pavasario“ projekto „Kino karavanas“ autobusiukas per du mėnesius aplankė 40 miestų ir miestelių, kuriuose surengė 111 nemokamų seansų po atviru dangumi ir subūrė 12,8 tūkstančių kiną mylinčių žmonių. Sezoną užbaigę organizatoriai jau planuoja kitų metų maršrutą ir praneša naujieną – šį kartą prie projekto judėjimo krypties gali prisidėti ir patys žiūrovai.

Stipriai išaugusi „Kino karavano“ geografija šiemet atkreipė aktyvių, kultūra besidominčių Lietuvos gyventojų dėmesį ir paskatino imtis iniciatyvos: per vasarą projekto komanda sulaukė kelių dešimčių įvairių bendruomenių žinučių su pasiūlymais aplankyti jų miestelius. Dėl iš anksto suplanuoto intensyvaus tvarkaraščio organizatoriams teko jų atsisakyti, tačiau keleto nuoširdžių laiškų niekaip nepavyko pamiršti. Taip gimė mintis paskelbti atvirą kvietimą ir planuojant kitų metų programą atsižvelgti į pačių bendruomenių poreikį bei vykti ten, kur kino ir pramogų trūksta labiausiai.

Projektas ateinančią vasarą planuoja aplankyti apie 40 vietovių ir kviečia miestų bei miestelių atstovus iki lapkričio 30 d. užpildyti specialią paraiškos formą. Atrinktos gyvenvietės bus įtrauktos į jau pradėtą dėlioti 2022 m. vasaros nemokamų lauko kino seansų žemėlapį. Paraiškos formą galima rasti čia

Projektas „Kino karavanas“ įgyvendinamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos subsidijuoto Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis. Projektą remia Lietuvos kino centras, projekto partneris – Reikjaviko tarptautinis kino festivalis. 


  2021-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt