P0

Kriminalai ir nelaimės

Daugiabutyje prekiavo alkoholiu ir baltarusiškais rūkalais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-24


Klaipėdos pareigūnai, tikrindami turimą informaciją, viename Baltijos prospekte esančiame bute ketvirtadienio vakarą surengė kontrolinį pirkimą – 64-erių moteris policijos rėmėjui pardavė butelį degtinės ir pakelį cigarečių su Baltarusijos banderole.

Tokiai veiklai licencijos neturinčios moters bute pareigūnai rado 74 litrus stiprių alkoholinių gėrimų, 48 litrus alaus ir 42 pakelius cigarečių „Fest“, „Minsk“ bei „Winston“ su Baltarusijos banderolėmis.

Anksčiau į policijos akiratį nepakliuvusiai moteriai surašyti protokolai dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla ir dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Moteriai gresia bauda nuo 400 iki 1900 eurų.


  2021-09-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt