P0

Spyglys

Išėjo ontrep* (4)

Spyglys
2021-09-25


Turgus nėra ta vieta, kuri būtų skirta meditacijai ar filosofiniams apmąstymams. Tačiau būtent Naujajame turguje šeštadienį pamatytas vaizdelis Spyglį privertė panirti į kontempliatyvios mąstysenos būseną.

Kaip gi čia išeina, mintijo sau Spyglys, žvelgdamas į prekystalius apgulusių pirkėjų, nesilaikančių jokių saugių atstumų, eiles, kad Vyriausybė aiškina, jog galimybių pasas be kito didžiojo gėrio neva dar sumažins ir tikimybę užsikrėsti ta baisiąja zaraza?

Ar tai turguose, mažose krautuvėse ir kitose panašiose vietose, kur to išganingojo paso nereikalaujama, užsikrėtimo galimybė sumažėjo, kelis kartus čia padidėjus lankytojų srautams? O gal ta galimybė didesnė pustuščiuose prekybos centruose, kur tarp lankytojų vyrauja ne 2, o 20 ir daugiau metrų atstumai, jei jau kitą savaitę panelė Šimonytė grasina ir juose įvesti griežtai privalomą kaukių dėvėjimą, nors į juos įleidžiami tik turintieji tuos stebuklingus pasus?

Ar tik nebus mūsų politikų mąstymo ir veikimo logika paremta liūdnai pagarsėjusiu posakiu „norėjo kaip geriau, išėjo kaip visada”, kurį Spyglys siūlytų trumpinti žemaitišku „išėjo ontrep”.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-09-25

  4 komentarai “Išėjo ontrep*”

  1. AvatarTomis (IP: 78.57.205.58)

   Nuo pat pradžių valdžios sprendimai,viska daro ontręp negu buvo tikėtasi,bet nieko nuostabaus,kai yra remiamasi tokių “ekspertų” kaip čia toks vienas skaičių analitikas save vadina nuomone,kuris kai jau visas pasaulis žino jog ir paskiepyti platina virusą,ištisai vemia – “skiepikitės,kad neplatintumėte viruso” tai nieko keisto,kad virusas siaučia,kartu su valdžios palaimintu pasu. Kol jie bus apgaulingai laikomi pranašesneis,tol stebėsime kylančius skaičius….

  2. AvatarSUPER! (IP: 86.100.58.98)

   Labai myliu Spygliuka ir jo kandu jumoristini pasibadyma. O ši karta Spygliukas dūrė taikliai! Aciu!

  3. AvatarJooo... (IP: 78.60.134.53)

   Gryna teisybė ❗ Na mūsų vyriausybė ką sugalvos, tai nei pridėsi, nei atimsi…” Ar iš balos tas kvailumas mūsų vyriausybės”…

  4. AvatarVardas (IP: 78.57.222.74)

   Mindaugai, nejuokinga.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt