P0

Uostas ir jūra

Uoste – pratybos: įspėja gyventojus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-27


Pirmadienio ryte pietinėje Klaipėdos uosto dalyje organizuojamos civilinės saugos ir uosto apsaugos pratybos. Dėl to Uosto direkcija įspėja gyventojus nesibaiminti.

„Pratybų metu bus imituojama situacija, jog UAB Klaipėdos konteinerių terminale įtartini žmonės darbuotojams grasina apie galimą sprogimą. Pratybose dalyvaus net 10 įvairių institucijų, kurios turės atlikti išminavimo darbus ir įtartinų žmonių paiešką, terminalo teritorijoje lokalizuoti imituojamą gaisro su cheminėmis medžiagomis židinį, uosto akvatorijoje vykdyti fiksuoto išsiliejusių naftos produktų surinkimo darbus, informuoti gyventojus ir atlikti kitus būtinuosius darbus įvykus ekstremaliajam įvykiui. Gyventojus patikiname, kad nėra ko baimintis, o pastebėjusius nekasdieniškus vaizdus ar išgirdusius bauginančius garsus, prašome reaguoti ramiai, nes tai tik pratybos“, pranešime spaudai cituojamas Uosto direkcijos vadovas Algis Latakas.

Šiomis pratybomis siekiama patikrinti skirtingų įmonių veiksmų suderinamumą, tobulinti informacijos perdavimą atsakingoms institucijoms ir gelbėjimo pajėgoms apie susidariusį ekstremalųjį įvykį, patikrinti esamą pasirengimą organizuoti ir vykdyti paieškos bei gelbėjimo darbus.

Pratybas ketinama baigti iki 12 val.


  2021-09-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt