Vyro skrandyje – daugiau ne kilogramas varžtų, vinių ir britvų

Sveikata

Klaipėdos universitetinė ligoninė pasidalino žinia apie išskirtinį įvykį –  jos medikai iš paciento skrandžio operacijos metu pašalino daugiau kaip kilogramą vinių, varžtų, veržlių, britvų, medvaržčių ir kitų svetimkūnių.

Pasak operaciją atlikusio Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriaus chirurgo Šarūno Dailidėno, svetimkūniai pacientų virškinamajame trakte nėra reti, tačiau šis atvejis unikalus jų gausa.

Pacientas į ligononę kreipėsi dėl pilvo skausmų. Apie tai, kad jau kurį laiką jis rijo vinis, britvas ar kitus daiktus, asmuo neprasitarė. Šis netikėtas faktas paaiškėjo aptikus svetimkūnius rentgeno nuotraukoje.

„Kadangi endoskopiškai tokio kiekio svetimkūnių pašalinti neįmoma, juos skubiai šalinome chirurginiu būdu. Tris valandas trukusios operacijos metu su rentgeno kontrole,pašalinti visi, net patys smulkiausi paciento skrandyje buvę svetimkūniai“, – pranešime cituojamas Š. Dailidėnas.

Po operacijos paciento būklė stabili. Po sėkmingos operacijos jis toliau stebimas ir gydomas ligoninėje.

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje per metus įprastai iš viso atliekama daugiau nei 30 tūkst. operacijų. Iš jų per 3 tūkst. – Pilvo ir endokrininės chirurgijos klinikoje.

3 Comments

 1. to Anonimas

  jei butu 1 kg maisto tai suprantama, bet su 1 kg vinių, varžtų, veržlių, britvų, medvaržčių ir kitų svetimkūnių kazkaip panasu i kt. pobudzio susirgima.

  Reply
 2. Gerhard

  stebimas ir gydomas del ko?

  Reply
  • Anonimas

   Taigi ka tik prapjove ir susiuvo pilva ir skrandi

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Sveikata

COVID-19 pirkimai vis dar aidi teismuose

Teismuose dėl jos dalimi tapusios Klaipėdos universitetinės ligoninės pandeminio laikotarpio pirkimų tebesimurkdanti Klaipėdos universiteto ligoninė pirmoje instancijoje laimėjo dar du ...
2024-04-08
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos mero dviveidystė - kaip ant delno*

Arvydas Vaitkus lyg gaidys ant skiedryno pučiasi, kad neatiduos ministerijai Vaikų ligoninės, nors atidavė dešimt kartų didesnį ir vertingesnį turtą ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

Svarbu, Sveikata

Meras apie iniciatyvą dėl Vaikų ligoninės: „Protu nesuvokiamas dalykas“

Reaguodamas į Seimo Sveikatos reikalų komiteto rekomendaciją prie Klaipėdos universiteto ligoninės (KUL) prijungti Klaipėdos savivaldybės valdomą Vaikų ligoninę, trečiadienio rytą ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This