Penktadienį – Klaipėdos regiono plėtojimo konferencija

Verslas

Penktadienį, spalio 1-ąją, nuo 9.30 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) rengia Klaipėdos regiono plėtojimo konferenciją.

Spalio 1-oji yra KPPAR įkūrimo data – šiemet organizacijai sukanka 102 metai. Šią svarbią datą rūmai stengiasi pažymėti prasmingai, kurdami pridėtinę vertę Vakarų Lietuvos regiono verslui. Praėjusiais metais surengti spalio 1 d. buvo surengtas Tarptautinis jūrinio verslo forumas, spalio 15 d. – Regiono plėtojimo konferencija. Jie sulaukė daug teigiamų verslo atstovų atsiliepimų, todėl šiemet verslo bendruomenę kviečiama į antrąją Klaipėdos regiono plėtojimo konferenciją.

Šiemetinė konferencija rengiama kartu su partneriais – rūmams, priklausančia advokatų profesine bendrija „SPC legal“.

Konferencijoje bus apžvelgiamos Lietuvos ekonomikos tendencijos ir padėtis nekilnojamojo turto rinkoje, industrinio nekilnojamojo turto (NT) plėtra Klaipėdos regione, investicijų ir plėtros planai Palangoje, Pajūrio gyvenamojo būsto rinka.

Renginyje bus siekiama atsakyti į klausimus: ar negresia perkaitimas NT rinkoje? Ar bus naujų gyvenamojo būsto projektų ir kokį poveikį tai galėtų turėti Palangos/Neringos rinkai? Ar veikia „Žaliasis koridorius“ investuotojams ir koks jis galėtų būti?

Renginį apibendrins ekspertų diskusija „Kokių investicijų reikia Klaipėdos regionui, siekiant išlikti augančiu ir konkurencingu?”.

Konferencija vyks atsižvelgiant į Vyriausybės nustatytus reikalavimus renginiams uždarose erdvėse. Dalyvių bus prašoma turėti Covid-19 imunitetą patvirtinančius dokumentus, dalyvių skaičius ribojamas. Renginyje „gyvai“ dalyvaus apie 60 dalyvių.

Užtikrinant visų pageidaujančiųjų dalyvavimą, numatyta nuotolinė renginio transliacija: KPPAR, „Atviros Klaipėdos“, „Klaipėda, aš su tavim“ bei „Klaipėda gyvai“ „Facebook“ paskyrose ir KPPAR „YouTube“ kanale.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Turizmo verslui - galimybė gauti ES paramą

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais iš Italijos, Danijos, Portugalijos ir Slovėnijos dalyvauja Europos Sąjungos (ES) finansuojamame ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

Verslas

Vyks konferencija verslui tvarumo tema

Ketvirtadienį, kovo 7 d., nuo 10 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (Enterprise ...
2024-03-06
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Arūno Tumos demaršas: siūlo atmesti „pagalvės mokestį”

Klaipėdos miesto tarybos narys Arūnas Tuma, pripažindamas, kad jis pats yra suinteresuotas, pirmadienį vykusio Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto ...
2024-02-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This