P0

Verslas

Penktadienį – Klaipėdos regiono plėtojimo konferencija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-01


Penktadienį, spalio 1-ąją, nuo 9.30 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) rengia Klaipėdos regiono plėtojimo konferenciją.

Spalio 1-oji yra KPPAR įkūrimo data – šiemet organizacijai sukanka 102 metai. Šią svarbią datą rūmai stengiasi pažymėti prasmingai, kurdami pridėtinę vertę Vakarų Lietuvos regiono verslui. Praėjusiais metais surengti spalio 1 d. buvo surengtas Tarptautinis jūrinio verslo forumas, spalio 15 d. – Regiono plėtojimo konferencija. Jie sulaukė daug teigiamų verslo atstovų atsiliepimų, todėl šiemet verslo bendruomenę kviečiama į antrąją Klaipėdos regiono plėtojimo konferenciją.

Šiemetinė konferencija rengiama kartu su partneriais – rūmams, priklausančia advokatų profesine bendrija „SPC legal“.

Konferencijoje bus apžvelgiamos Lietuvos ekonomikos tendencijos ir padėtis nekilnojamojo turto rinkoje, industrinio nekilnojamojo turto (NT) plėtra Klaipėdos regione, investicijų ir plėtros planai Palangoje, Pajūrio gyvenamojo būsto rinka.

Renginyje bus siekiama atsakyti į klausimus: ar negresia perkaitimas NT rinkoje? Ar bus naujų gyvenamojo būsto projektų ir kokį poveikį tai galėtų turėti Palangos/Neringos rinkai? Ar veikia „Žaliasis koridorius“ investuotojams ir koks jis galėtų būti?

Renginį apibendrins ekspertų diskusija „Kokių investicijų reikia Klaipėdos regionui, siekiant išlikti augančiu ir konkurencingu?”.

Verslo straipsnių visus kompas

Konferencija vyks atsižvelgiant į Vyriausybės nustatytus reikalavimus renginiams uždarose erdvėse. Dalyvių bus prašoma turėti Covid-19 imunitetą patvirtinančius dokumentus, dalyvių skaičius ribojamas. Renginyje „gyvai“ dalyvaus apie 60 dalyvių.

Užtikrinant visų pageidaujančiųjų dalyvavimą, numatyta nuotolinė renginio transliacija: KPPAR, „Atviros Klaipėdos“, „Klaipėda, aš su tavim“ bei „Klaipėda gyvai“ „Facebook“ paskyrose ir KPPAR „YouTube“ kanale.


  2021-10-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt