P0

Kultūra

Tarp kandidatų Lietuvos nacionalinei kultūros ir meno premijai gauti – ir trys klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-01


Kultūros ir meno įstaigos, asociacijos ir organizacijos Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno premijų komisijai pateikė svarstyti 31 kandidatą tapti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais.

Tarp kandidatų – ir trys klaipėdiečiai.

Tai poetas bei dramaturgas, Klaipėdos dramos teatro meno vadovas Gintaras Grajauskas. Jo kandidatūrą premijai gauti pateikė dramos teatras.

Tuo metu ilgamečio buvusio Klaipėdos muzikinio teatro vyriausiojo dirigento Stasio Domarko kandidatūrą šiai garbingai premijai gauti siūlo muzikinio teatro kolektyvas, o Klaipėdos apskrities dailininkų sąjunga kartu su Baroti galerija mano, jog šios premijos yra nusipelnęs fotomenininkas Remigijus Treigys.

Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija – aukščiausias kūrėjo įvertinimas, įrodantis išskirtinį menininko braižą ir kūrybos pripažinimą. Šis apdovanojimas skiriamas už reikšmingiausius kūrinius, sukurtus per pastaruosius septynerius metus. Už ilgametį kūrėjo kūrybinį indėlį į kultūrą ir meną gali būti skiriamos ne daugiau kaip dvi premijos.


  2021-10-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt