P0

Regionas

Angelų sargų dieną minėjo Gargžduose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-04


Klaipėdos apskrities pareigūnai profesinę šventę – Policijos dieną – šiemet minėjo Gargžduose.

Pagrindinėje miesto aikštėje šurmuliavo šventė vaikams – mažieji čia galėjo susipažinti su policijos technika, ekspertų naudojama įranga, pabendrauti su pareigūnais.

Pagrindinėmis miesto gatvėmis žygiavo pareigūnų eisenai, lydima Karinių jūrų pajėgų orkestro, šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje aukotos šv. Mišios.

Po jų kolegoms už nuopelnus ir nepriekaištingą tarnybą iškilmingai įteikti medaliai ir padėkos, už aktyvų bendradarbiavimą padėkota socialiniams partneriams – policijos rėmėjams, šauliams, seniūnams ir kt.

Tradiciškai išrinkti ir trys „Metų pareigūnai” – pirminės, vidurinės ir vadovų grandies atstovai, ypatingai pasižymėję tarnyboje, sporte bei kitose veiklose.

Šiemet jais tapo Marcelis Sabolis iš Plungės, kretingiškis Dalius Daukantas ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Informacijos analizės skyriaus viršininkė Rasa Bekėžienė.


  2021-10-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt