Angelų sargų dieną minėjo Gargžduose

Regionas

Klaipėdos apskrities pareigūnai profesinę šventę – Policijos dieną – šiemet minėjo Gargžduose.

Pagrindinėje miesto aikštėje šurmuliavo šventė vaikams – mažieji čia galėjo susipažinti su policijos technika, ekspertų naudojama įranga, pabendrauti su pareigūnais.

Pagrindinėmis miesto gatvėmis žygiavo pareigūnų eisenai, lydima Karinių jūrų pajėgų orkestro, šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje aukotos šv. Mišios.

Po jų kolegoms už nuopelnus ir nepriekaištingą tarnybą iškilmingai įteikti medaliai ir padėkos, už aktyvų bendradarbiavimą padėkota socialiniams partneriams – policijos rėmėjams, šauliams, seniūnams ir kt.

Tradiciškai išrinkti ir trys „Metų pareigūnai” – pirminės, vidurinės ir vadovų grandies atstovai, ypatingai pasižymėję tarnyboje, sporte bei kitose veiklose.

Šiemet jais tapo Marcelis Sabolis iš Plungės, kretingiškis Dalius Daukantas ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Informacijos analizės skyriaus viršininkė Rasa Bekėžienė.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Penkiuose Vakarų Lietuvos miestuose vyks sporto festivaliai

Kovo mėnesį sėkmingai finišavo antroji projekto „Aktyvumo zona – vaikų fizinio aktyvumo didinimas“ dalis, kurio metu buvo organizuojamos sportinės mankštos ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose duris atvers bendradarbystės centras „Spiečius“

Birželį Gargžduose duris atvers jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose padegtas automobilis

Trečiadienio naktį, apie 2.15 val., Gargžduose automobilyje „Mercedes Benz CLS 280“kilo gaisras, kurio metu 2008 metų gamybos transporto priemonė sudegė. ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This