P0

Regionas

Kretingoje atidaryta pirmoji šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-04


Kretingoj, Savanorių gatvėje, priešais Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinę gimnaziją, atidaryta 8 arų ploto šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė.

Pirmojoje Kretingoje šunų vedžiojimo ir dresūros aikštelėje įrengtas tunelis, slalomas, ratas šuoliams ir barjeras. Aikštelėje įrengta dresavimo įranga buvo parinkta atsižvelgus į Lietuvos kinologų draugijos šunų elgsenos specialistų patarimus bei rekomendacijas. Šunų šeimininkų patogumui įvairiose aikštelės vietose įrengti suoleliai, šiukšliadėžės, skirtos surinktiems augintinių ekskrementams, bei stovelis pririšti šunims.

Sekmadienį į šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelės atidarymą susirinko nemažas būrys kretingiškių, dauguma jų atėjo kartu su savo keturkojais.

„Specialios šunų vedžiojimo aikštelės poreikis mieste buvo didelis, todėl siekėme sudaryti visas sąlygas žmonėms aktyviai leisti laiką lauke su augintiniais, nekeliant grėsmės kitų žmonių sveikatai ir gerovei“, – sakė Kretingos miesto seniūnė Gintarė Liobikienė.

Susirinkusiems buvo ne tik pristatyta naujoji aikštelė, bet ir trumpa šventinė programa – dėmesį traukė Klaipėdos Patrulių rinktinės kinologo Mariaus Labučio pasirodymas su tarnybiniais šunimis, buvo pasidalinta šunų augintojams naudingais patarimais apie keturkojų elgseną. Keturkojų augintojai renginio metu taip pat galėjo pasikonsultuoti su gydytoju-veterinaru Juliumi Zamulskiu, kuris jų keturkojams buvo paruošęs ne vieną staigmeną.


  2021-10-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt