P0

Verslas

Galėtų pasiūlyti darbą migrantams Vakarų Lietuvoje (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-05


Sparčiai savo veiklą plečianti didžiausia nekilnojamojo turto vystymo kompanija Vakarų Lietuvoje „AJUS GROUP“ holding praneša, kad nelegalūs migrantai gali būti naudingi Lietuvos ekonomikai, jeigu jiems būtų suteiktas prieglobstis.

Bendrovė skundžiasi darbuotojų trūkumu statybos srityje. Asociatyvi portalo archyvo nuotr.

„Statybų sektorius šalyje pastaruoju metu susiduria su darbuotojų trūkumu. Tai tampa rimta kliūtimi sparčiai vystyti įvairius NT projektus. Net už gerus atlyginimus nepavyksta surasti reikiamo skaičiaus vietinių specialistų ar plataus profilio darbuotojų. Ukrainos darbo rinka irgi nebepajėgia užtikrinti reikiamo poreikio”, – teigiama bendrovės pranešime spaudai.

Jame taip pat rašoma, jog bendrovės yra pasiruošusi pasiūlyti legalų darbą į Lietuvą plūstantiems migrantams, jeigu valstybės institucijos suteiktų jiems galimybę likti mūsų šalyje.

Bendrovė vysto NT projektus Palangoje, Klaipėdoje, Šventojoje ir kitose šalies vietose. Iki metų galo „AJUS GROUP“ holding visoje Lietuvoje planuoja išvystyti ir realizuoti virš 25 000 kv. m. gyvenamojo ploto ir pasiūlyti įsigyti apie 500 butų visiems norintiems.

Šią vasarą „AJUS GROUP“ holding laimėjo „Lietuvos geležinkelių“ skelbtą NT aukcioną ir už 3,8 mln. eurų įsigijo poilsio bazę Giruliuose. Ten pradedamas vystyti prabangių gyvenamosios paskirties butų, kotedžų kompleksas. Iš viso bendrovė į šį projektą ketina investuoti apie 9 milijonus eurų.

Taip pat bendrovė Klaipėdoje ketina statyti ir nuomoti prekybos centrus.

„AJUS GROUP“ holding sudaro 7 įmonės, veikiančios statybos, NT vystymo, nuomos ir pardavimo srityse.


  2021-10-05

  2 komentarai “Galėtų pasiūlyti darbą migrantams Vakarų Lietuvoje”

  1. AvatarEdis (IP: 62.116.206.194)

   Nebūkite naivūs.jie nedirbti čia važiuoja.vokietijoje gauna išmokas,pašalpas,ir nedirba.turi socialinius būstus,viskas veltui.jūs norite,kad dirbtu čia už 800 e.per ramadaną,visą mėnesį nematysite,o ir šiaip labai skirtingi supratimai apie gyvenimą.jie nedirbo,nedirba ie nedirbs.

  2. AvatarSvajonės (IP: 90.131.38.177)

   Jie ne tam veržiasi, kad dirbtų!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt