P0

Sveikata

Slengiuose – „Kardiolitos klinikos“ (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-05


„Kardiolitos klinikos“ atidarė padalinį Klaipėdos rajone esančiuose Slengiuose.

Pasak UAB „Kardiolita“ vadovo Andriaus Kostogriz, „Kardiolitos klinikų“ veikla iki šiol buvo vykdoma trijuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

„Naująjį padalinį lengva pasiekti ne tik iš Klaipėdos, bet ir aplinkinių miestelių ar gyvenviečių. Be to, Slengiuose bei Klaipėdoje jau kuris laikas veikia keturios „MediCA klinika“ šeimos klinikos. Kadangi tiek „Kardiolitos klinikos“, tiek „MediCA klinika“ priklauso tai pačiai įmonių grupei, naujasis „Kardiolitos klinikų“ padalinys leis efektyviau bendradarbiauti šeimos gydytojams bei gydytojams specialistams ir tokiu būdu pajūrio gyventojams užtikrinti tęstinį gydymą, prireikus antrinio lygio aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugų. Tai puiki galimybė gerinti medicinos paslaugų prieinamumą tiek esamiems šeimos klinikos pacientams, tiek tiems, kurie šeimos klinikos pacientais nėra“, – pranešime cituojamas A. Kostogriz.

Slengių „Kardiolitos klinikose“ šiuo metu teikiamos kardiologų, neurologų, urologų ir ginekologų konsultacijos, instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai, procedūros. Į pajūryje įsikūrusį padalinį konsultuoti pacientų atvyks specialistai ir iš kitų miestų padalinių. Taip pat planuojama, kad ateityje prie uostamiesčio specialistų komandos prisijungs ir kitų specializacijų gydytojai.


  2021-10-05

  Vienas komentaras apie “Slengiuose – „Kardiolitos klinikos“”

  1. AvatarVirginijus (IP: 78.62.22.83)

   Kur rasti šios klinikos pilną adresą ir telefoną ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt