P0

Veidai

Į grupę „Man-go” grįžtanti Viktorija Londone įsimylėjo bačatą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-06


Šią savaitę suplanuotiems koncertams su grupe „Man-go“ iš Jungtinės Karalystės grįžusi klaipėdietė Viktorija Perminaitė–Emanuel neslepia atradusi naują meilę.

„Lietuvoje pandeminis laikotarpis suvaržymų prasme buvo griežtesnis, Londone visi žmonės gyveno laisviau. Covid-19 grėsmė daugeliui atvėrė akis ir pakeitė požiūrį: anksčiau niekada nebuvau mačiusi tiek daug sportuojančių londoniečių viešose sostinės erdvėse. Dviračiai, joga, bėgimas privertė žmones pakilti nuo sofų, daugiau aktyviai pramogauti ir sportuoti gryname ore, mažiau laiko skirti išmaniesiems įrenginiams ir buičiai. Judėti miesto gatvėmis dviračiu nusprendžiau ir aš: per karantiną nesinorėjo naudotis visuomeniniu požeminiu transportu. Dviratį parsisiunčiau iš Lietuvos, jis – senas mano draugas, tarnaujantis jau penkiolika metų“, – pasakoja 11 metų Londone gyvenanti Viktorija.

Jos teigimu, per pandemiją ypač daug žmonių susidomėjo ir šokiais.

„Londone šokėjų mėgėjų bendruomenės – didelės ir aktyvios. 2019-ųjų metų pabaigoje draugių paskatinta nuėjau į vieną šokių studiją. Atėjau ir įsimylėjau… bačatą. Užburiantys muzikos ritmai, nesudėtingi žingsneliai ir tarp šokančių partnerių vyraujantis jausmingas ryšys bei vienas kito jautimas pavergė mano širdį“, – sako atlikėja.

Jauna moteris lankė ir grupinius, ir individualius užsiėmimus su treneriu, išmoko šokti salsą, kizombą. Tačiau populiarus socialinių Lotynų Amerikos šokis – mėgstamiausias.

„Šokant nepakanka išmokti judesius ir žingsnius, svarbiausia – suprasti bačatą ir jausti šokį visa savo siela ir kūnu”, – teigia ji.

Pastarosiomis savaitėmis V. Perminaitė–Emanuel nebesisuka šokių aikštelėje ir visą laiką, grįžusi į Lietuvą, skiria šeimai, susitikimams su seniai matytais draugais bei repeticijoms su „Man-go“.

„Kai trečiojo vaikelio besilaukiančią mūsų Rimutę išleisime atlikti savo prigimtinę moters pareigą, į Lietuvą grįšiu ir dažniau. Kol Rima sustiprės po gimdymo, toliau palaikysiu „Man-go“ ir pasirodysiu su merginomis scenoje”, – sako V. Perminaitė–Emanuel.


  2021-10-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt