P0

Sportas

Pasveikinta Europos jaunimo čempionė Lijana Jakaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-06


Klaipėdos rajono valdžia pasveikino gargždiškę Lijaną Jakaitę, pasiekusią istorinę pergalę. Ji – pirmoji sunkiaatletė lietuvė, tapusi Europos jaunimo čempione. Merginą ne vienus metus pergalėms ruošė Gargždų sporto centro treneris Edvardas Šauklys.

Sveikinimo žodžiai sportininkei bei jos treneriui skambėjo ir iš Savivaldybės, Švietimo ir sporto skyriaus, Sporto centro, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos vadovų. Sunkiaatletei jie linkėjo sėkmės artėjančiame Pasaulio čempionate bei varžytis Olimpinėse žaidynėse Paryžiuje.

„Didžiuojamės, kad tai pirmoji gargždiškė, kuri augo, mokėsi, treniravosi Gargžduose ir pasiekė tokį didžiulį laimėjimą, reikšmingą visai šaliai. Galbūt ji taps ir pirmąją gargždiške Olimpine čempione? Dėkojame už didelį darbą, atsidavimą ir sveikiname pelnius istorinę pergalę. Na, o dabar linkime kuo geriausių rezultatų Pasaulio čempionate, kuris vyks jau po poros mėnesių“, – savivaldybės vadovų vardu Europos jaunimo čempionę sveikino mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Pasakodamas apie iškovotą pergalę, treneris neslėpė, kad, nors ir būta streso, o ypač pačiai sunkiaatletei, kai ši suvokė, kad gali laimėti, tačiau patirtis, ryšys su sportininke padėjo susiimti ir siekti tikslo. O akimirka, kai įteikiant medalį grojo Lietuvos himnas, – išspaudė ašarą.

Klaipėdos rajono savivaldybė remia sportininkę iš 2021 metų sportininkų, reprezentuojančių Klaipėdos rajono savivaldybę aukšto meistriškumo sporto varžybose, finansavimo programos lėšų. Prie jos pergalių ir galimybės varžytis aukšto lygio varžybose prisideda ir rėmėjas Robertas Skurdenis. Sportininkei ir jos treneriui taip pat įteiktos Sporto centro įsteigtos 1000 eurų premijos.

Lijana Jakaitė Suomijoje, Rovaniemyje, vykusiame Europos jaunimo (iki 23 m.) sunkiosios atletikos čempionate svorio kategorijoje iki 71 kg, rovimo veiksmu iškėlė 95 kg, stūmimo rungtyje 113 kg ir dvikovėje surinkusi 208 kg tapo Europos čempione.


  2021-10-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt