P0

Kultūra

Į Klaipėdos lėlių teatro edukacinį centrą atsikrausto „Kaltūnas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-08


Nuo šeštadienio, spalio 9 d., Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (Vežėjų g. 4) pradeda veikti „Kaltūnas“ – tai vis naujoje vietoje įsikurianti interaktyvi instaliacija. Šią instaliaciją galima tyrinėti individualiai arba drauge su gidu-edukatoriumiu įsinarpliojant į Gabėtos plaukus ir jos brolio nuotykius su jais ir juose.

Narvydo Naujalio nuotr.

Instaliacija skirta 5–9 m. vaikams, šeimoms, tačiau kviečiami ir smalsūs paaugliai bei jaunesni nei 5 m. amžiaus vaikai su juos lydinčiomis šeimomis ar suaugusiaisiais.

„Lankytojai laikinai tampa detektyvais ir tyrinėdami įvairias erdvėje esančias vaizdines, garsines, jutimines instaliacijas bando „iššukuoti“ į kaltūną susivėlusią istoriją, ten vykusius įvykius, nuotykius, nesusipratimus ir įvairiausias problemas, su kuriais susiduria tiek stebuklingų plaukų, tiek paprastų plaukų savininkai. Kiekvienas čia gali atrasti savąją istorijos versiją, susijusią su jo išgyventa patirtimi ir jam aktualiais dalykais, o išeidami gali palikti dalelę savęs nuolat pildomoje instaliacijoje. Pasitelkdami „Kaltūno“ pasakojamą istoriją, lankytojai drauge ar individualiai mėgins suprasti, kokį poveikį mes darome vieni kitiems. Mūsų vidinis jausmų pasaulis yra sudėtingas ir nevienareikšmis, tad kaip būna gerai, kai po truputį pradedame juos ir jų poveikį suprasti”, – rašoma teatro pranešime.

Instaliacijos kūrybinė komanda: Saulė Norkutė, Šarūnė Pečiukonytė, Paulina Nešukaitytė, Vladas Dieninis, Narvydas Naujalis, Darius Aladaitis.

Interaktyvios instaliacijos „Kaltūnas“ atidarymas vyks spalio 9 d. 17 val. Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (dalyvavimas nemokamas, būtina išankstinė registracija).

„Kaltūnas“ Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre veiks iki 2022 m. birželio 30 d.


  2021-10-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt