P0

Miestas

Kviečia paragauti antivirusinio šiupinio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-08


Rudeniui įsibėgėjant ir vis rečiau sutinkant miesto gyventojus lauko kavinukėse, skvereliuose, gatvėse, klaipėdiečiai kviečiami į KKKC Meno kiemą ir Bažnyčių gatvelę, kur  kavinė „10 tiltų kiemas“ visus vaišins antivirusiniu šiupiniu, o kūrėjai kvies praleisti savaitgalį draugiškoje, pažintinėje aplinkoje.

Šį penktadienį nuo 18 iki 21 val. klausytojus šildys tikra vinilinių plokštelių diskoteka drauge su Tadu („Diskonektai“). Gera, „antiliūdesinė“ nuotaika ir seni geri vinilo ritmai skambės ir kvies bendrauti bei susipažinti su kiemo draugais artimiau.

Šeštadienį kavinė „10 tiltų kiemas“ visus bičiulius ir jų draugus vaišins savo ruoštu rudeniniu ir kaip jie įvardina – „antivirusiniu“ rudens šiupiniu. Tiek mažus, tiek ir didelius turėtų sudominti KTU studentų mokslinės draugijos cheminiai ir fizikiniai eksperimentai, kurie suteiks visiškai naują gamtos mokslų pažinimą ir kūrybiškai leis kiekvienam išbandyti save ir pabūti mokslininkais.

Šeštadienį nuo 16 iki 20 val. Muzikiniam „old school“ desertui sugrįžta vinilo įrašai ir muzika, o 20 val. kieme išvysime kūrybinį ir džiazuojantį tandemą – smėliu kuriančią menininkę Jurgitą Minderytę ir Saulių Šiaučiulį, pritariantį muzikiniais štrichais. Jurgita smėlio projekcijose atgaivins Klaipėdos senamiesčio skulptūras.

Mažos senamiesčio gatvelės atviros bendravimui, kūrybinėms ir bendruomeniškoms jungtims. Gyvos mūsų miesto gatvės – mažos istorijos ir patyrimai, kurie kuria prisiminimus ir emocijas. Lauksime jūsų jau nuo šiandien Bažnyčių g. Ir Meno kieme, adresu Bažnyčių g. 6.

Renginių ciklas „Gyvos gatvės“ – tai dalis tarptautinės programos URBACT, kurios tikslas yra miestų viešąsias erdves paversti bendruomenių susitikimo vietomis, išnaudoti jas bendroms veikloms, keistis idėjomis, skatinti ekologiškumą, prisidėti prie vietos verslų klestėjimo.


  2021-10-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt