P0

Spyglys

Meras pagaliau atsigaus* (8)

Spyglys
2021-10-11


Spyglys pirmadienio Klaipėdos mero darbotvarkėje išvydo jau tikriausiai pusantrų metų jei ne daugiau nematytą įrašą.

„Meras Vytautas Grubliauskas spalio 11-14 d. yra išvykęs į Briuselį (Belgija) dalyvauti Europos regionų komiteto plenarinėje sesijoje ir 19-ojoje Europos regionų ir miestų savaitėje. Merą pavaduoja mero pavaduotojas Arūnas Barbšys”, – skelbia savivalda.

Tikriausiai pagaliau nors truputį atsigaus mūsų meras, o tai vis kovidas ir kovidas bei visi kiti žemiški rūpesčiai, dėl kurių ne tik opozicija akis drasko, bet ir pilnas internetas piktų komentarų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-10-11

  8 komentarai “Meras pagaliau atsigaus*”

  1. AvatarNesvarbu (IP: 83.176.206.152)

   Nemalonus man mūsų meras. Nemalonus visų pirma su savo prioritetais ir pataikavimu budulėnams. Ne motociklų per centrą mums reikia, ne kartais ir bdreikalingų švenčių gausos, o patogaus , gražaus ir saugaus kasdieninio gyvenimo. Bet merui, panašu, tai nerūpi.

  2. AvatarDreska (IP: 86.100.58.98)

   Ezy, sutinku su jumis 💯! Vis dėl visko kariai merą, tai blogas oras, tai karštą saulė, visur mero kaltė! Kartais net nebejuokinga! ☺️

   • AvatarMeras tūsinasi, alga eina (IP: 86.100.178.161)

    Atsimerkit ir pasižiūrėkit, kuo miestelis per Grubliausko valdymą virto! Versliukai klesti, procentai byra, nuo lovio nenustumt! Ir dar Briuselis su komandiruotpinigiais atsidarė! Jeeee! Miestas juodžiausias Lietuvoje, bet meriūkščio tai nejaudina, išvarė pasitūsint , nusibodom mes jam!

  3. Avataranti koroze (IP: 188.69.208.63)

   ir taip pilna šiukšliu mieste

  4. AvatarVirgis (IP: 188.69.215.161)

   Ponas Gerdai, temperatūra naktį žemiau+7 dar nebuvo kritusi

  5. Avatargerdas (IP: 193.219.187.105)

   Gali ir negrizti. Kam miestui meras, kuris nebaisiai turi smegenu . Visa sav rytais 3-4 laipsniai silumos, namai isale ,idreke…Klaipedoje sildymo nera. Yra kazkokiu sumautu dienu minejimai, o sildymo nera . Tipiskas tarybinis pskovas, tik prie juros

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    Kazkas negerai su jusu namais 😉 O sildyma, speju, ijungs kita savaite pagal nustatytus kriterijus… ir zinoma tai padarys ne meras.

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    Na va, meras tikriausiai perskaite jusu komentara, baisiausiai issigando ir paspaude mygtuka ant savo stalo, kur visam miestui sildyma ijungia 🙂 Nors ne:
    “Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo nuo šiandien, nuo spalio 12 d., mieste pradedamas šildymo sezonas. Sprendimas pradėti šildymo sezoną mieste priimtas atsižvelgus į šiuo metu vyraujančias oro sąlygas bei prognozes.” (VE)
    Taip pat tame straipsnyje rasoma, kad sildymas pries tai nebuvo ijungtas del vyravusiu sauletu oru ir zmoniu prasymu nejungti sildymo 🙂 Tad nenustebciau, kad tuo atveju, jei sildymas butu ijungtas, tas pats “gerdas” parasytu komentara apie tai kaip pinigai svaistomi, karsta ir reikia su atidarytais langais gyventi… zinoma kaltas vel butu meras.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt