P0

Politika, Svarbu

Pandemija negąsdina: Klaipėdos valdininkai planuoja komandiruotes (2)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2021-10-11


Klaipėdos savivaldybės ir jos valdomos bendrovės „Klaipėdos autobusų parkas“ vadovai ketina vykti į Taliną, kur domėsis ir nemokamu viešuoju transportu.

Tačiau pirmadienį posėdžiavusi Komandiruočių į užsienį tikslingumui nustatyti komisija kol kas nusprendė tokią išvyką atidėti.

Klaipėdos savivaldybė. Martyno Vainioriaus nuotr.

„Kvietimą gavome iš „Klaipėdos autobusų parko“, ši bendrovė organizuoja vizitą. Ji kartu kvietė vykti ir Klaipėdos savivaldybės administracijos darbuotojus, nes numatoma susipažinti su eismo organizavimu, nemokamu viešuoju transporto. Tačiau vizitas buvo suplanuotas jau šį trečiadienį. Viskas labai greitai. Kol kas nusprendėme, kad jis galėtų vykti lapkričio pradžioje, kai nebus jokių komitetų posėdžių ir Klaipėdos savivaldybės vadovai galės ramiai išvykti“, – teigė komandiruočių komisijai pirmadienį pirmininkavęs Klaipėdos mero pavaduotojas Arūnas Barbšys.

Jis patikino, jog nuspręsta pakoreguoti ir vizito darbotvarkę, kad Klaipėdos savivaldybės vadovų vizitas į Taliną būtų naudingesnis. Darbotvarkėje esą turėtų būti numatyta ne tik pažintis su viešuoju transportu, bet ir konversinėmis teritorijomis.

Klaipėdos valdininkai komandiruotes į užsienį po priverstinės daugiau nei metų pertraukos atnaujino šiemet vasarą. Savivaldybės vadovai ir darbuotojai jau buvo ne vienoje išvykoje.

Liepos 25-28 dienomis į komandiruotę užsienyje vyko Jaunimo reikalų koordinatorė Aistė Valadkienė ir tos pačios grupės vyr. specialistė Agnė Kovalenkaitė. Jos viešėjo  Starachovicės mieste Lenkijoje, kur dalyvavo Erasmus+ projekto „Cities for Youth“ programoje. Komandiruotės išlaidos buvo apmokėtos iš projekto lėšų.

Rugsėjo pradžioje Klaipėdos savivaldybės Ekonominės plėtros grupės vadovė Reda Švelniūtė vyko į Latviją, kur dalyvavo forume aptarti miško takų abiejų valstybių pajūryje sujungimą.

Spalio 4-8 dienomis Klaipėdos vicemeras A. Barbšys viešėjo Lenkijoje, dalyvavo renginiuose, kuriuose buvo nagrinėjami pajūrio regiono reikalai, dalijamasi gerąja patirtimi, kalbama apie bendrus projektus, aptariami nauji bendradarbiavimo modeliai.

Šią savaitę į komandiruotę išvyko Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Jis spalio 11-14 d. Briuselyje (Belgija) dalyvauja Europos regionų komiteto plenarinėje sesijoje ir 19-ojoje Europos regionų ir miestų savaitėje.

Praėjusiais metais Klaipėdos valdininkai ir politikai neturėjo itin daug galimybių vykti į komandiruotes, nes nuo kovo 16-osios prasidėjo pirmasis karantinas, o ir jam pasibaigus kelionės į užsienį buvo sugriežtintos.

Tad pernai į komandiruotes buvo vykstama iki karantino paskelbimo. Pernai sausio 16-18 d. A. Valadkienė, Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Asta Dirgėlienė ir Savivaldybės tarybos narys Kazys Bagdonas vyko į Amjeną (Prancūzija).

Netrukus po šios išvykos – sausio 29-vasario 1 dienomis Statybos leidimų ir statinių priežiūros poskyrio patarėja bei Klaipėdos savivaldybės administracijos vyriausiasis patarėjas Deividas Petrolevičius, kuris tuomet buvo Socialinių reikalų departamento direktorius, keliavo į Porto (Portugalija). Pernai kovo 5-6 d. Geodezijos ir GIS skyriaus vyriausioji specialistė Marija Buivydienė vyko į komandiruotę Rygoje (Latvija).


  2021-10-11

  2 komentarai “Pandemija negąsdina: Klaipėdos valdininkai planuoja komandiruotes”

  1. AvatarPanasu, kad (IP: 84.15.178.70)

   Autobusu parkas pinigu nebeturi kur deti?

   • AvatarTikrai taip (IP: 86.100.178.161)

    Seniai nebeturi kur dėti. Už tris kainas Naujėko ir Didžioko surenkamus busikus perka.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt