P0

Sportas

„Dragūno“ būsimi varžovai negąsdina

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-12


Šį savaitgalį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai savoje aikštelėje stos į pirmąją Europos taurės turnyro kovą su „MSK Povazska Bystrica“ ekipa iš Slovakijos.

Komandos vyr. treneris Gintaras Cibulskis teigė, kad jau pradėtas pasiruošimas europinio rankinio susitikimams. Vyksta naujausių varžovų rungtynių įrašų ir žaidėjų analizė, treniruotės.

G. Cibulskio teigimu, būsimi varžovai negąsdina.

„Tai mūsų lygio komanda, kuri įspūdingu žaidimu neišsiskiria, žaidžia paprastą, tvarkingą rankinį. Laukia lygiavertė kova, tai ne kokia nors „Barcelona“ ar PSG. Kuo pasižymi jų žaidimas? Jie žaidžia greitą žaidimą, kantriai atakuoja poziciniame žaidime, kantriai ginasi. Tai gana jauna komanda su keliais vyresniais žaidėjais, turi vieną legionierių iš Čekijos“, – būsimus varžovus įvertino G. Cibulskis.

„Dragūno“ rankininkai teigia suprantantys, kad Europos taurės rungtynėse privalo būti maksimali koncentracija ir brandus žaidimas, vengiant klaidų.

Pirmasis susitikimas su „MSK Povazska Bystrica“ vyks šeštadienį, spalio 16 d., 14 val. „Dragūno“ namų aikštelėje Taikos pr. 61A.

„Norime pasiųsti žinutę savo sirgaliams, kurių labai pasiilgome – ateikite į rungtynes. Puikiai suprantame pandemijos grėsmes ir jų tikrai nenuvertiname, bet tuščioje arenoje žaidžiame jau per ilgai. Ginsime Klaipėdos garbę ir lauksime aktyvaus palaikymo. Galiu pasakyti, kad bus tikrai įdomi, aštri kova su daug emocijų“, – ragina G. Cibulskis.

Atsakomosios rungtynės vyks spalio 23 d. Slovakijoje.


  2021-10-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt