Vyras tapo brolio žūties liudininku

Regionas
Avatar photoPalmira Martinkienė
2021-10-13

Savaitgalį Palangoje karkasinius namelius statančioje įmonėje įvyko nelaimė – darbo vietoje žuvo 62 metų vyras. Su šiuo įvykiu susijusias aplinkybes šiuo metu metu intensyviai aiškinasi Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) specialistai.

Asociatyvi Jono Žukausko nuotr.

Pasak VDI Klaipėdos teritorinio skyriaus vedėjo Vytauto Ročio, inspektoriai nelaimės vietoje Palangoje, Bendrovių g., lankėsi šeštadienį, apklausė liudininkus, apžiūrėjo vietą, kurioje žuvo vyras. Šiuo metu darbo saugos specialistai yra iš įmonės užsiprašę visus reikiamus dokumentus ir aiškinasi, kaip, jo teigimu, ant žuvusiojo žmogaus galėjo užvirsti sukrautos lentos.

„Ten dirbo du broliai, vienas brolis su elektrokaru vežiojo lentas, o kitas, pagal to brolio paaiškinimą, stovėjo prie sukrautų, suštabeliuotų tokių storų lentų ir jos užvirto ant jo. Aiškinamės, kodėl jos užvirto ant jo, ar jis atsirėmė, ką jis ten veikė, ar lentos blogai buvo sukrautos”, – nelaimės aplinkybes atskleidė V. Ročys.

Jo teigimu, įvykio liudininkų, be žuvusiojo brolio, daugiau nenustatyta, nes kiti darbuotojai dirbo toliau esančioje bendrovės teritorijoje.

Paklaustas, jog galbūt tai yra tik nelaimingas atsitikimas, dėl kurio niekas nekaltas, darbų saugos specialistas teigė, jog tokios išvados kol kas daryti negalima.

„Kaip nekaltas? Mes bandysim aiškintis, kaip ten buvo sukrautos tos lentos, yra atitinkami reikalavimai, kaip turi būti sukrauta, kokio aukščio galima krauti, yra reglamentavimas, yra eilė kitų klausimą ir dabar tuo inspektoriai užsiima”, – komentavo V. Ročys, pridūręs, jog žmogaus mirtimi pasibaigusias aplinkybes savo ruožtu aiškinasi ir policija.

Jo teigimu, jei policija nutrauktų ikiteisminį tyrimą, visa medžiaga būtų perduota inspekcijai. Nustačius pažeidimų darbų saugos srityje, VDI darbdaviui taikytų atitinkamas poveikio priemones.

V. Ročio duomenimis, šiemet Klaipėdos apskrityje darbo vietoje jau žuvo 8 žmonės. Trys žmogaus mirtimi pasibaigusios nelaimės įvyko Klaipėdos uosto teritorijoje esančiose įmonėse.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Poilsiautojus mokys rūšiuoti atliekas

Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ organizuoja pirmąjį iniciatyvos „Poilsiautojai nori rūšiuoti!“ edukacinį renginį, kuris vyks liepos 17 d., trečiadienį, nuo 13 iki 16 val. ...
2024-07-16
Skaityti daugiau

Regionas

Ragina registruotis į edukacijas Jono Šliūpo muziejuje

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje (Vytauto g. 23A) šią vasarą pradedamas edukacinių renginių ciklas „Darbostogos pas Joną Šliūpą“. Liepos 17 ...
2024-07-16
Skaityti daugiau

Regionas

Palangoje - koncertų bumas

Vasaros sostine tituluojamoje Palangoje liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje poilsiautojams nuobodžiauti neteks. Liepos 26-27 dienomis Palangoje prisipildys vaikiškų balsų ir ...
2024-07-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This