P0

Kultūra

Nauja „Pikaso“ daina – apie skyrybas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-14


„Kiek kartų aš save raminau, kad tokių kaip tu sutiksiu daugiau“, – tai žodžiai iš naujausios grupės „Pikaso“ dainos „Kartais nutinka“. Anot grupės narių, ši daina skirta tiems, kurie nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Pandemijos laikotarpis Lietuvoje sukėlė tikrą skyrybų bumą tarp žinomų pramogų pasaulio atstovų, išsiskyrė šimtai vienas kitam amžiną meilę prisiekusių kitų porų.

„Du karantininiai laikotarpiai, galbūt, kai kuriems visą laiką kartu leidžiantiems sutuoktiniams parodė, kad juos sieja tik bendra buitis, rūpesčiai. Kiekviena istorija – individuali, neieškome šablonų, neteisiame ir nekritikuojame. Tik norime pabrėžti: stipriausi saitai poroje – tai jausmai ir bendros vertybės. Pristatydami naują dainą, raginame įsiklausyti į kūrinio žodžius. Prisiminti, kodėl jūs vieni kitus įsimylėjote, kokias emocijas išgyvenote ir užkurti laužą iš naujo. Juk tikrai kartais nutinka, kai žvilgsniai vėl susitinka ir visos dėlionės, baimės, dvejonės akimirksniu dingsta. Lieka tik jausmas, jį reikia saugoti ir auginti…“, – naujo kūrinio prasmę aiškina „Pikaso“ vaikinai.

Nors pandemijos laikotarpis grupės narių šeimyninių gyvenimų nesupurtė, vaikinai neslepia kitaip vertinantys brangius žmones.

„Kartais vienas kitam reikia pagalbos. Kartais – tiesiog dėmesio. Žodžiai, žvilgsniai apsaugo nuo tos lemtingos akimirkos – išeiti tyliai arba trenkti durimis. Suteikite sau antrą šansą, kad po daugelio metų su nostalgija nereikėtų prisiminti tai, ko netekote!” – teigia dainininkai.

Naujai dainai sukurta ir vizualizacija. Išankstinės minties kurti vaizdo klipą, anot grupės, neturėta.

„Tačiau planuodami rudens turą, repetavome ir stebėjome, kaip derinamos būsimiems koncertams skirtos šviesos instaliacijos. Tuomet gimė mintis, kad šviesos blyksnių ir aplink tvyrančios tamsos fonas galėtų vizualiai papildyti kūrinio prasmę. Nėra tik juoda ir balta, neįdomu gyventi, kai
aplink – pilka. Kuo daugiau žaižaravimų, šešėlių, šviesos žaismų jausmuose – tuo tvirtesni santykiai”, – teigia grupės nariai.

Kultūros straipsnių vidus

Planuoto pasirodymų turo idėjos šių metų rudenį „Pikaso” vis dėlto atsisakė atsižvelgdami į kasdien sunkėjančią situaciją dėl Covid-19. Turą nuspręsta perkelti į 2022-ųjų pavasarį.

Naujoji daina – antrasis kūrinys, įrašytas kartu su grįžusiu Tomu.


  2021-10-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt