P0

Regionas

Sendvario seniūnija paslaugas teiks nuotoliniu būdu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-14


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė, kad netrukus Sendvario seniūnijos pastate prasidės rekonstrukcija, kurios metu bus įrengiamos papildomos grupės darželinukams. Todėl seniūnijos darbuotojai nuo spalio 18 d. dirbs ir paslaugas gyventojams teiks nuotoliniu būdu. Vėliau numatoma persikelti į nuomojamas patalpas.

„Karantinas jau parodė, kad galime prisitaikyti prie kitokių sąlygų, pavyzdžiui, dirbti ir nuotoliniu būdu. Ir artimiausius kelis mėnesius Sendvario seniūnijos gyventojams bus teikiamos visos reikalingos paslaugos. Kviečiu jas užsakyti netgi greitesniu – elektroniniu – būdu. Jei bus reikalingi originalūs dokumentai, darbuotojai juos išduos sutartoje vietoje susitikę su gyventoju. Taip pat bus sudaryta galimybė pasinaudoti Kretingalės seniūnijos patalpomis, pavyzdžiui, norint atlikti notarinį veiksmą ar pakonsultuoti interesantą gyvai“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys.

Slengiuose įrengus papildomas darželio grupes, jas galės lankyti apie 40 vaikų. Rekonstrukcijos metu bus pristatytas priestatas, sujungtas bendru įėjimu su buvusiu seniūnijos pastatu, jo pirmo aukšto patalpos bus perplanuotos. Patalpos bus pritaikytos dviem ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupėms.


  2021-10-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt