P0

Politikų tribūna

„Klaipėda keičiasi – BRANGSTA!” Ar tęsime? (7)

Edmundas Kvederis, Klaipėdos miesto tarybos narys
2021-10-15


Neseniai miesto valdančiosios (ne)daugumos atstovas Aidas Kaveckis sumanė viešai papasakoti, kokius žygdarbius nuveikė ir kur dabar yra Klaipėda. Klaipėdiečiai gali nežinoti, tad papasakojo reklaminiu būdu.

Nepasikuklino žinoma pasigirti darbais ir pasiekimais, prie kurių net piršto neprikišo nei jis ne jo frakcija, bet pasikuklino papasakoti, kad Klaipėda tikrai BRANGSTA.

Štai pamiršo pasakyti, kad balsavimu jis ir frakcija didino viešojo transporto kainas, kad balsavimu didino automobilių aikštelėse stovėjimo kainas, kad pabrangino darželius ir neformalųjį švietimą, nesuka galvos ir dėl to, kad šildymo kainos didės – to irgi į reklaminį bukletą nedėjo.

Tai tęsime tuos darbus, ar ne?


  2021-10-15

  7 komentarai “„Klaipėda keičiasi – BRANGSTA!” Ar tęsime?”

  1. AvatarTiesa (IP: 212.174.13.22)

   Viskas tiesa, kas parašyta.

  2. AvatarJons (IP: 188.69.193.67)

   O šis žmogus skelbiasi esąs ekonomistu. Šalyje infliacija siekia 6%. Parkingo kainos nedidintos dar nuo lito laikų. Nevertėtu liberalams taip primityviai konkuruoti dėl Puteikienės elektorato, nes tokiais tempais sparčiai savąjį praranda.

  3. Avatarpritariu (IP: 86.100.161.157)

   jei prieš 10-15 metų jautėsi kad Klaipėda disžiuojasi Lietuva tai dabartinė valdžia tik juoką kelia, jokių ambicingų pokyčių, jokių darbų tik, kad plyteles kloja ir kainas kelia. Miestas nepravažiuojamas, nėra taip buvę.

  4. Avatarpuikios pastabos (IP: 83.171.17.102)

   nes administracijoje tvarkos nebėra, miestas kaip vaiduoklis, o darželiai brangsta, mokamiems atėmė paramą eik kur nori.

  5. AvatarRokas (IP: 188.69.212.36)

   Skauda liberastam,kad puikiai tvarkosi valdantieji.Gėda skaityti tokia rašlevą.Varykitės iš klaipėdos liberastiniai dvasios ubagai.Šaunuoliai konservai parodė, kad galima miestą sutvarkyti po jūsų palikto bardako.

   • AvatarRokui (IP: 86.100.19.206)

    esi aklas arba protiškai atsilikęs, jeigu tau Klaipėda atrodo sutvarkyta.

  6. AvatarR. (IP: 88.135.28.139)

   Ponas Kvederi, viešasis transportas brangsta, nes atlyginimai kyla, darbuotojų sunku surasti, kuro kainos kyla, autotransporto remonto įkainiai didėja. Stebuklu nebūna, ne prie komunizmo gyvenam 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt