P0

Verslas

Klaipėdoje – nuotolinis „Tele2“ kontaktų centro padalinys (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-15


Šią savaitę darbą pradėjo naujas, jau trečiasis nuosavas mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ kontaktų centro padalinys. Klaipėdoje startavusi komanda buvo apmokyta nuotoliniu būdu ir visi jos nariai dirbs iš namų.

Naujai suburta komanda telefonu ir elektroniniais kanalais aptarnaus visus operatoriaus klientus: privačius, verslo bei naudojančius išankstinio apmokėjimo paslaugą „Pildyk“.

„Prieš pandemiją įkurti Vilniaus ir Kauno kontaktų centrai pateisino mūsų lūkesčius. Karantinų laikotarpiais įsitikinome, kad darbą iš namų įmanoma organizuoti taip pat efektyviai kaip biure, kartu pritaikant ir reikiamas IT saugumo priemones. Ši patirtis ir paskatino suburti nuotolinę komandą Klaipėdoje“, – pranešime pažymi „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

Naujų darbuotojų atranka vyko per nuotolį, o komandos vadovai su kiekvienu atrinktuoju vėliau susitiko susipažinti gyvai, taip pat perdavė darbui reikalingas priemones ir naujokų paketus.

Skelbiama, jog ateityje taip pat vyks reguliarūs gyvi susitikimai, skirti tiek darbams aptarti, tiek pergalėms pažymėti.

Nuosavus kontaktų centrus Vilniuje ir Kaune bendrovė įsteigė praėjusių metų sausį. Juose ir naujajame Klaipėdos padalinyje iš viso dirbs 120 darbuotojų. Sprendimą visus klientus pradėti aptarnauti patiems bendrovė priėmė įvertinusi, kad vidinė komanda tai daryti gali sparčiau ir
kokybiškiau.

Šiuo metu „Tele2“ dirba 736 darbuotojai.

Verslo straipsnių visus kompas


  2021-10-15

  Vienas komentaras apie “Klaipėdoje – nuotolinis „Tele2“ kontaktų centro padalinys”

  1. AvatarTms (IP: 188.69.209.250)

   Studentams čia labai geros žinios. Tikrai gera naujiena.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt