P0

Sportas

Lietuvos rankinio lygoje – raudonomis kortelėmis pažymėta „Dragūno-Viesulo“ pergalė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-16


Šeštadienį Klaipėdoje vykusiose „Dragūno-Viesulo“ ir „Šiaulių“ rungtynėse aikštelės šeimininkai savo dominavimą įrodė jau pirmame kėlinyje – į pertrauką išėjo pirmaudamas devyniais. Antrame kėlinyje klaipėdiečiai nemažino tempo ir įsirašė pergalę rezultatu 46:33 (27:18).

rkdragunas.lt nuotr.

„Artėjant rungtynėms nebuvo jaudulio, tik nusiteikimas, kad norime visiems įrodyti, jog nesame iš molio drėbti. Šį sezoną žaidžiame aukščiausioje lygoje, iki tol žaidėme žemesnėje pirmoje lygoje, todėl stengiamės, tobulėjame, daug treniruojamės. Padeda tai, kad nemažai mūsų lanko sportinę klasę, galime treniruotes suderinti su pamokomis“, – komentavo „Dragūno-Viesulo“ žaidėjas Ramojus Mažrimas.

Rungtynėse uostamiestyje teko paplušėti ir teisėjams – žaidėjams buvo parodytos net trys raudonos ir viena mėlyna kortelės. Klaipėdos ekipoje raudona kortelė parodyta Edvinui Bručkui, Šiaulių ekipoje – Džiugui Saliamoriui, Rokui Lesčinskui ir Tomui Baliutavičiui. Pastarajam parodyta ir mėlyna kortelė.

Taip pat rungtynių metu net 13 kartų žaidėjai išsiųsti ant suolelio dviem minutėms. Teko tramdyti ir trenerių emocijas – šiauliečių treneriui Arūnui Balčiūnui parodyta geltona kortelę, o „Dragūno“ strategui Gintarui Cibulskiui skirtos 2 min.

„Buvo chaotiškos, labai negražios, nešvarios rungtynės. Buvo daug techninio broko, jau pirmame kėlinyje išsidalinome raudonas ir mėlynas korteles. Tai nepuošia mūsų rankinio. Reikės dar peržiūrėti vaizdo įrašą, išsiaiškinti, kur buvo problemos. Bet džiaugiuosi dėl pergalės, vyrai kovojo, priekaištų dėl to neturiu“, – sakė komandą treniruojantis Gintaras Cibulskis.

STATISTIKA

„Dragūno-Viesulo“ komandoje rezultatyviausias buvo 9 įvarčius įmetęs Ramojus Mažrimas, po 8 įmetė Edvinas Aidukonis (2 iš 7 m) ir Justas Čimbaras, 6 – Justas Čėsna, po 5 – Ignas Savičius (1 iš 7 m) ir Orestas Biknius, 2 – Dovydas Stancelis, po 1 – Justinas Zaboras, Nojus Vaičikauskas ir Laurynas Dačkauskas.

„Šiaulių“ gretose pasižymėjo Justas Mielenis – 8, Gedvinas Jocas – 6 (1 iš 7 m), po 5 įmetė Aivaras Budrys ir Rokas Lesčinskas (2 iš 7 m), 2 – Timonas Bložė, Tomas Baliutavičius, Samuelis Sinušas ir Rokas Zdanavičius, 1 – Marius Buožys.


  2021-10-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt