P0

Kultūra

HOFAS veiks ir šaltuoju metų laiku

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-17


Kultūrinė erdvė Klaipėdoje HOFAS, jau antrąjį sezoną kvietęs „žmones išeiti į kiemą”, skelbia, jog veiklos nestabdys ir šaltuoju metų sezonu bei kvies lankytojus į renginius.

Šį sezoną HOFAS suorganizavo daugiau nei 30 renginių – teatro performansų, koncertų, filmų peržiūrų ir DJ vakarų. Dauguma iš jų buvo nemokami ir prieinami visiems miestiečiams ir miesto svečiams, kurių per visą sezoną apsilankė per 40 tūkstančių.

Bendri renginiai su „TheAtrium”, „Materia Magica” bei AIROS šokio teatru ir Menų festivaliu „Plartforma” kvietė švęsti teatrą ir pajusti jį iš labai arti netradicinėje aplinkoje.

Bendradarbiavimas su „Suspausto laiko” ir BLON Animacijos ir video žaidimų festivaliais leido žmonėms pamatyti kruopščiai atrinktą analoginį, eksperimentinį kiną bei animacinius filmus kitais kampais ir nustebti juos atradus.


  2021-10-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt