P0

Regionas

Gargžduose – kovos su prekyba žmonėmis dienai skirtas renginys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-18


Spalio 18-ąją minima Europos kovos su prekyba žmonėmis diena. Ta proga visų šalies apskričių miestų aikštėse buvo rengiamas performasas „Prekybos žmonėmis muziejus“, per kurį buvo demonstruojami su prekyba žmonėmis susiję daiktai, praeiviams turėję priminti, kiek ir kokiomis sąlygomis turi gyventi žmonės, patenkantys į prekeivių žmonėmis rankas. Klaipėdos apskrityje toks renginys, kuriame dalyvavo ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, vyko Gargžduose.

Pasak policijos pranešimo, viena labiausiai paplitusių prekybos žmonėmis formų – seksaulinis išnaudojimas.

Klaipėdos viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai nuolat rengia tikslines priemones prostitucijai ir naudojimuisi jos paslaugomis užkardyti. Šiemet uostamiestyje jau surengta 16 tokių priemonių, per jas surašytas 41 protokolas, du iš jų – seksualinėmis paslaugomis pasinaudojusiems klientams vyrams. Tuo metu ikiteisminių tyrimų dėl prekybos žmonėmis nei pernai, nei šiemet Klaipėdos apskrityje nebuvo pradėta.

Policijos pareigūnai gyventojams primena, jog tapus prekybos žmonėmis auka ar turint informacijos apie tokio pobūdžio nusikaltimą, nedelsiant pagalbos reiktų kreiptis į policiją.


  2021-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt