P0

Kriminalai ir nelaimės

Ieškomas dingęs Evaldas Rusys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-18


Klaipėdos miesto pareigūnai ieško dingusio be žinios Evaldo Rusio, gimusio 1990 m. Vyras naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie vidurnaktį, išėjo iš renginio, vykusio uostamiestyje, Naujojo Sodo gatvėje.

Evaldas Rusys yra apie 180 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, ant kairės rankos dilbio yra tatuiruotė. Vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltus sportinius batelius, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

Galintieji suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį prašomi pranešti telefonu 8 700 60712 arba el. paštu: nerijus.mendelis@policija.lt.


  2021-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt