P0

Regionas

Padėkojo pareigūnams, padėjusiems ištraukti smėlyje įklimpusią mašiną (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-19


Savaitgalį automobiliu Palangos paplūdimyje smėlyje įklimpęs pilietis nuoširdžiai dėkoja kurorto pareigūnams, padėjusiems ištempti jo transporto priemonę.

„Naktį automobilis šiek tiek nuvažiavo nuo betono, dėl to išvažiuoti iš smėlio neturėjau jokių galimybių. Mobilusis telefonas išsikrovė, todėl nusprendžiau eiti ieškoti pagalbos. Ir kaip Dievo siųstą Angelą pamačiau pareigūnų automobilį, kurie tą naktį budėjo ir kaip pavyzdingi tarnautojai nutarė net paplūdimį aplankyti, kad įsitikintų, jog ten visi yra saugūs. Bandymas ištraukti mano automobilį nebuvo sėkmingas – nutrūko virvė, tačiau pareigūnas Vilius Stonkus, nuvykęs į komisariatą iš savo automobilio pasiėmė virvę ir ištraukė mano automobilį. Dėkoju jam ir kartu dirbusiai kolegei Rugilei Juodeikytei, padėjusiems išspręsti problemą. Telaimina jūsų komandą Dievas!“ – rašo padėkos autorius.


  2021-10-19

  Vienas komentaras apie “Padėkojo pareigūnams, padėjusiems ištraukti smėlyje įklimpusią mašiną”

  1. Avatar (IP: 78.62.21.242)

   Automobiliu paplūdimyje?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt