P0

Kultūra

Kultūros fabrike – Kęstučio Meškio kūrybinis vakaras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-20


Kultūros fabriko kino salėje spalio 27-ąją, 18 val., vyks klaipėdiečio kultūrininko Kęstučio Meškio kūrybinis vakaras.

Renginys skirtas žurnalisto, kultūrologo, prodiuserio Kęstučio Meškio, kuris šiemet mini savo 75-metį, kūrybinei veiklai. Ji apima nuo žurnalistinių ir akademinių straipsnių, knygų iki filmų, TV programų prodiusavimo ir kūrimo, kultūros projektų, festivalių organizavimo, akademinės veiklos.

Vakaro metu jo vedėja aktorė Virginija Kochanskytė kalbins K. Meškį, skaitys ištraukas iš jo knygų, bus rodomos fotografijos iš jo archyvo. Susitikimo metu bus pristatytos ankstesnių filmų ištraukos, prie kurių dirbo K. Meškys Sankt Peterburgo televizijoje, fragmentai iš televizijos laidų, kurtų Sąjūdžio metais Klaipėdoje. Taip pat bus rodomi paskutinių metų dokumentiniai filmai, skirti Lietuvai, jos kultūrai ir gimtajam miestui, kuriuose vakaro dalyviai atpažins daugelį žinomų Lietuvos, Klaipėdos ir pasaulio veidų. Tarp filmų – ir paskutinis K. Meškio prodiusuotas ir kurtas filmas „Anikė. Meilės istorija ” (rež. I. Kurklietytė, 2021).

Renginys – nemokamas. Vakaro dalyviams būtinas galimybių pasas.


  2021-10-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt