P0

Konsultacijos

Apmokėti sąskaitas už vandenį – paprasčiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-21


„Klaipėdos vanduo“ kviečia klientus pasinaudoti elektroninės sąskaitos skleidimo paslauga. Tai alternatyvi paslauga tiesioginiam debetui. Nuo šiol klientams nebereikės kas mėnesį galvoti, ar laiku apmokėjo sąskaitą už paslaugas.

„Suprasdami klientus, gerindami jų aptarnavimą ir taupydami gyventojų laiką, siūlome paslaugą, kuria gautas sąskaitas galima apmokėti bei tvarkyti saugiai ir patogiai savo interneto banke. Pasirinkę automatinį apmokėjimą – sąskaita automatiškai bus apmokama kiekvieną mėnesį, o Jums nebereikės sukti galvos, ar susimokėjote už suteiktas paslaugas“, – pranešime pažymi bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Elektroninės sąskaitos paslaugą galima užsisakyti bet kuriame banko skyriuje, kuriame gyventojas turi sąskaitą, ar interneto banke.

Elektroninės sąskaitos nauda klientams:

 • Visas elektroninės sąskaitas lengvai galėsite tvarkyti naudodamiesi savo interneto banku;
 • Sąskaitas galėsite peržiūrėti ir apmokėti bet kuriuo paros metu;
 • E. sąskaitą galėsite apmokėti automatiškai arba vienkartiniu pavedimu.

Norėdami pradėti naudotis itin patogia paslauga, klientams tereikia:

 • Nuvykti į banką ar prisijungti prie banko internete, užpildyti prašymą elektroniniai sąskaitai gauti.
 • Norėdami, kad elektroninės sąskaitos būtų apmokamos automatiškai, tereikia savo interneto banke pasirinkti šią funkciją.
 • Visas elektronines sąskaitas gausite tiesiogiai į savo interneto banką;

Pradėję naudotis elektroninės sąskaitos paslauga savo banke klientai, skaitiklių rodmenis gali deklaruoti įprastai: telefonu 8-46 220 220, elektroniniu paštu rodmenys@vanduo.lt ar naudojantis savitarna.

Taip pat nuo šiol klientai galės skaitiklių rodmenis deklaruoti tik kartą metuose, tačiau prieš tai turi pateikti prašymą bendrovės „Klaipėdos vanduo“ klientų aptarnavimo skyriui dėl vandens suvartojimo vidurkio nustatymo.

„Atsisakydami popierinių sąskaitų, kartu prisidėsite prie gamtos tausojimo, mažinsite spausdinamo popieriaus kiekį, energijos išteklius, kurie reikalingi medienos žaliavai apdirbti. Skaičiuojama, kad vienai tonai biuro popieriaus pagaminti sunaudojami maždaug 24 medžiai. Vienas iš būdų mažinti suvartojamo popieriaus kiekį – atsisakyti popierinių sąskaitų ir rinktis elektronines”, – raginama bendrovės pranešime.


  2021-10-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt