P0

Regionas

Penktadienio rytą be elektros buvo apie 3 000 ESO klientų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-22


Bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) turimais naujausiais duomenimis, po naktį praūžusios audros, elektros tiekimas penktadienio rytą jau buvo atstatytas apie 35 tūkst. namų ūkių.

Anot bendrovės, didžiajai daliai gyventojų greitai atstatyti nutrauktą elektros tiekimą pavyko dėka išankstinio pasiruošimo ir intensyvių pastangų, buvo dirbama per visą naktį.

Penktadienio rytą elektros vis dar neturėjo apie 3 tūkst. klientų. Daugiausia gedimų fiksuojama Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Kauno rajonuose. Gedimų šalinimas vysta toliau – intensyvaus vėjo sukeltų gedimų šalinimui sutelktos padidintos darbuotojų pajėgos. Specialistai iš visos šalies dirba vietose, kur gedimų fiksuojama daugiausiai.

Labai vėjuoti orai išliks ir visą penktadienį. ESO primena gyventojams būti atsargiems, o dingus elektrai patikrinti eso.lt/zemelapis, kur rodomi jau užfiksuoti gedimai. Jeigu gedimo žemėlapyje nėra, galima užpildyti formą prie žemėlapio arba skambint į ESO klientų aptarnavimo centrą telefonu 1852.


  2021-10-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt