P0

Spyglys

Vaikučius suptis kvies žiemą*

Spyglys
2021-10-24


Mūsų miestelio valdžia laiks nuo laiko pasigiria, kaip rūpinasi mažųjų klaipėdiečių gerove – rengia jiems naujas žaidimų aikšteles bei kitas pramogų vietas. Ir tai yra pagirtinas dalykas.

Užtat kai romantiškai nusiteikęs Spyglys, sekmadienio popietę išsiruošęs pasigrožėti nueinančio auksinio rudens vaizdais, Sąjūdžio parke pamatė tvarkomas dvi senąsias vaikų žaidimo aikšteles, jo surambėjusi širdis suspurdėjo krūtinėje iš džiaugsmo.

Tačiau jau kitą minutę skeptiškasis Spyglio galvoje lindintis pradas ėmė šaipytis, priminęs, jog ant nosies – žvarbusis lapkritis ir vargu vaikučiai šiais metais dar spės pasidžiaugti moderniomis naujomis sūpynėmis ir kitais įrenginiais. Ir kažin, kaip jie atrodys pavasarį, peržiemoję po atviru klaipėdietišku lietingu, šlapdribingu ir vėjuotu žiemos dangumi?

Tad jau visiškai susinervinusiam Spygliu belieka paklausti, kažin kodėl šių nedidelių vaikų žaidimo aikštelių geroji mūsų miestelio valdžia nepasirūpino atnaujinti prieš tokią ilgą, gražią ir šiltą vasarėlę?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2021-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt