P0

Regionas

Kartenoje sugriuvo tvenkinio pylimas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-25


Kretingos rajono meras Antanas Kalnius savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook” pasidalino žinia, kad tik laimingo atsitiktinumo dėka savaitgalį Kartenoje pavyko išvengti skaudžios nelaimės, kai po gausaus lietaus sugriuvo vieno iš miestelio pakraštyje įrengto tvenkinio pylimas.

„Vietos gyventojų teigimu, pylimas greičiausiai griuvo naktį iš penktadienio į šeštadienį. O vertinant tai, kaip šiandien atrodo „jau buvusio“ tvenkinio prieigos bei už kelių dešimčių metrų nuo jo esantis keliukas, akivaizdu, kad vandens srovės būta itin stiprios. Tad visa laimė, kad greta nėra gyvenamųjų namų bei tuo metu pro šalį nevažiavo nė vienas automobilis”, – rašo meras.

Pasak A. Kalniaus, aplinkosaugininkai apie įvykį informuoti. Seniūnija jau sprendžia, kaip kuo greičiau atstatyti išplautą keliuką. Tvenkinio bendrasavininkai taip pat jau nustatyti bei artimiausiu metu su jais bus susitikta dėl susidariusios situacijos.


  2021-10-25

  Vienas komentaras apie “Kartenoje sugriuvo tvenkinio pylimas”

  1. AvatarKlaipėdai (IP: 88.118.160.21)

   labai rimtas perspėjimas ir priminimas. Ši Kretingos žinutė. Kaip su mūsų Aketės užtvanka statyta sovietiniais metais per kurios statybą su nugaravusiu cementu išdygo ne vienas sodų namukas. Ar nesugrius ji vieną naktį ir nenuplauks Tauralaukis, Mažasis kaimelis, miesto centras? Ar ji sutvirtinta, ar yra nors ten išties kas atsakingas? Ar aiškinsimės vėliau vėl darydami patvankų galimybių studijas? Gal KMSA paaiškins realią padėtį?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt