P0

Kriminalai ir nelaimės

Prisidirbo dar vienas girtas karys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-25


Klaipėdoje antrą dieną iš eilės pareigūnams teko vykti į incidentus, susijusius su kariškiais.

Jau skelbta, kad šeštadienio naktį, apie 3.45 val., Klaipėdos prieigose, Jakuose, buvo pastebėtas atsitrenkęs į atitvarus nuosavas automobilis „Skoda Octavia“. Paaiškėjo, jog jį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas, įtariama, neblaivus 32 metų Lietuvos kariuomenės karys. Vyras nepakluso pareigūnų reikalavimui ir pasitikrinti blaivumą atsisakė, tad buvo uždarytas į areštinę.

Areštinėje atsidūrė ir dar vienas jo 39-erių kolega, kuris sekmadienio rytą, apie 7 val., Klaipėdoje, viename Alksnynės gatvės bute, taip pat būdamas neblaivus (2,28 prom.), smurtavo prieš pora metų jaunesnę moterį.

Kario atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui. Už tai gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.


  2021-10-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt