P0

Švietimas

Botanikos sodas vilioja ne tik moliūgais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-26


Artėjantį ilgąjį savaitgalį Klaipėdos universiteto (KU) Botanikos sodas kviečia jame apsilankyti smalsuolius. Sodo kolektyvas svečiams parengė smagių netikėtumų, o visiems, norintiems sužinoti ką nors nauja, verta suskubti registruotis į edukacinę popietę ar intriguojančią ekskursiją apie augalus monstrus.

KU nuotr.

Rudeniškai spalvingo Botanikos sodo erdves papuošė išdykę moliūgai, kuriuos maloniai dovanojo kaimynai – Tauralaukio, Dragūnų ir kitų greta gyvenančių bendruomenių nariai. Pasklidę po pasivaikščiojimo erdves bei gerokai pakeitę savo įvaizdį, moliūgai kuria žaismingą nuotaiką ir mielai taps savaitgalio pasivaikščiojimo nuotraukų herojais.

Ketvirtadienį, spalio 28-ąją, 16 val. smalsuoliai kviečiami pasinerti į liaudies išminties lobynus ir sužinoti, kaip su augalų pagalba „prišaukti“ pinigus ar meilę, apsisaugoti nuo blogos akies, perskaityti savąjį augalų „horoskopą“. Edukacinės popietės dalyvių skaičius ribotas, registruotis prašoma iš anksto užpildant šią formą.

Penktadienį, spalio 29 d., 16 val. KU Botanikos sodo komanda kviečia į ekskursiją „Tikrieji monstrai augalų karalystėje“. Registruotis ekskursijai čia. Įdomūs pasakojimai apie augalus, kurie žavi savo išvaizda, bet gali būti ne juokais pavojingi – garantuoti.

KU Botanikos sodas dirba kasdien nuo 8 iki 18 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 10 iki 18 val. Pasivaikščioti keliaujantiems pavakarę, Botanikos sodo komanda pataria pasiimti žibintuvėlius.


  2021-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt