P0

Miestas

„Moliūgų moliūgo“ konkurso nugalėtojui – elektrinis paspirtukas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-26


Spalio 31 d. visi klaipėdiečiai ir miesto svečiai laukiami Teatro aikštėje nešini drožinėtais, degintais, klijuotais ir kitaip dekorotuotais moliūgais – čia vyks jau septintoji Senamiesčio moliūgų šventė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Pirmaisiais metais šventei vykstant dar Dienovidžio skverelyje, moliūgų atnešta buvo apie 130, pastaruoju metu jų sulaukdavome keliskart daugiau. Žmonės tikrai išradingi, kai kurie moliūgai taip išradingai išraižyti – tikri meno kūriniai, matyti jog juos dekoruojant praleista ne viena valanda“, – sako viena iš šventės organizatorių Andromeda Grauslienė.

Gražiausių ir išradingiausiai dekoruotų moliūgų šeimininkų laukia prizai – pirmosios vietos nugalėtojas šiemet galės džiaugtis elektriniu paspirtuku.

„Smagu, kad prie šventės dalyvių gausos prisideda ir Klaipėdos senamiesčio verslininkai, jie moliūgų konkurso dalyviams įsteigė daugybę prizų – kuponų į senamiesčio kavines ir parduotuves. Visi suprantame, jog senamiestis gyvas jei kiekvienas dėl to stengiamės, įdedame savo indėlį. Mūsų verslininkai myli savo miestą, stengiasi, jog jame pulsuotų gyvybė, būtų žmonių“, – teigė uostamiesčio senamiesčio verslininkus atstovaujanti Aurelija Petkūnienė.

Tradiciškai, Teatro aikštėje bus ir moliūgų drožinėjimo dirbtuvės, kuriose norintys galės stebėti, kaip meistriškai moliūgai paverčiami tikrais meno kūriniais.

Už Klaipėdos miesto savivaldybės bendruomenių stiprinimui skirtas projektines lėšas renginiui įgyta šimtai moliūgų, kurie bus išdalinti gyventojams kviečiant juos drožinėti, dekoruoti, o tuomet spalio 31 d. atnešti į Teatro aikštę ir prisidėti prie šventės. Norintys, nemokamus moliūgus dekoravimui gali pasiimti jau šį ketvirtadienį, pavakare, Dangės krantinėje prie kavinės „Gaisrinė“.

„Praėjusiais metais dėl pandemijos moliūgų konkursą surengėme tik virtualiai, tačiau šiemet, laikantis visų saugumo taisyklių tikimės gyvos šventės – žmonės pasiilgę renginių ir tikiu, jog išmokome švęsti laikantis visų saugumo reikalavimų. Moliūgus konkursui Teatro aikštėje sekmadienį registruosime nuo 17 valandos. Fotografavimo palapinėje kaukės – būtinos“, – sakė renginio organizatorių komandos narys Jevgenij Sokolov.


  2021-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt