P0

Uostas ir jūra

Dingusio jauno klaipėdiečio ieškos ir Uosto akvatorijoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-27


Prie naktį iš spalio 16-osios į 17-ąją dingusio 31-eriš Evaldo Rusio paieškų prisijungė ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Evaldas Rusys yra apie 180 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, ant kairės rankos dilbio yra tatuiruotė. Vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltus sportinius batelius, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

Visiems Klaipėdos uosto naudotojams (krantinių naudotojams, laivų agentams, laivų kapitonams, rangovams, dirbantiems Klaipėdos uoste) yra išplatinta informacija apie jauno vyro dingimą. Paprašyta susitelkti ir nuolat stebėti uosto akvatorijos teritoriją.

Uoste veikiančių įmonių paprašyta stebėti krantines, praplaukiantiems laivams ir uosto kapitonui pavaldiems locmanams pavesta nuolat stebėti akvatoriją.

Uosto kapitonui pavaldžių tarnybų darbuotojai, pasitelkę katerį „Zunda“, trečiadienį taip pat nuodugniai apieškojo visą uosto akvatoriją, atkreipdami ypatingą dėmesį į mažiau pastebimas ar prieinamas vietas uoste. Jokių su jaunuolio dingimu susijusių detalių neaptikta.

Teigiama, kad jauno klaipėdiečio uosto akvatorijoje bus ieškoma ir toliau.

Lrt.lt skelbė, kad būrelis gyventojų į jauno vyro paieškas buvo susirinkę šeštadienį. Nuo praėjusio antradienio vakaro Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai vaikino ieško Dangės upėje.


  2021-10-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt