P0

Fotoreportažai, Švietimas

Spalvoti Viltės potėpiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-27


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje atidaryta pirmoji personalinė Viltės Kiaurakytės paroda „Spalvoti potėpiai“.

Parodos autorė – keturiolikmetė Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ mokinė. Viltės piešiniai ne kartą atstovavo Lietuvai ir mūsų miestui įvairiuose tarptautiniuose jaunųjų menininkų konkursuose, atnešdami jaunajai dalininkei daugybę apdovanojimų ir laureatės vardų.

Parodos autorė su mokytoja L. Laurinavičiene. Asmeninio archyvo nuotr.

Dailės studijos „Varsa“ mokytoja ekspertė Loreta Laurinavičienė ugdo talentingą mergaitę jau septynerius metus, atskleidžia vis naujus jos kūrybiškumo, darbštumo, dvasingumo ženklus.

Švietimo vidus

Jaunam kūrėjui svarbu pasidalinti savo kūryba, todėl mokytoja organizuoja parodas miesto kultūros įstaigose, bibliotekose. Šį kartą mokytoja ir mokinė dėkingos bibliotekos direktorei Bronislavai Lauciuvienei ir administracijai už galimybę eksponuoti darbus, už parodos atidarymo renginio organizavimą.

Nuoširdžiai ir jautriai renginyje Vytauto Mačernio poeziją skaitė pati Viltė ir jos klasės draugai, kuriuos paruošė klasės auklėtoja Edita Miravičiūtė. Rudens tamsą išsklaidantys šviesos spinduliai – mūsų jaunieji, talentingi mokiniai.

Pirmas brandus kūrėjo pareiškimas tegu tiesia kelią naujiems sumanymams ir kūrybiniams atradimams.

Paroda veiks iki lapkričio 22 d.


  2021-10-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt