P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas tęsia kursą būsimiesiems mėlynosios ekonomikos lyderiams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-28


Klaipėdos universiteto „Blue Growth Leaders Academy“ (BGA) pradėjo antrąjį gyvavimo sezoną. Paskaitoms apie mėlynąją ekonomiką ir jos teikiamas galimybes tiek auditorijoje, tiek prie kompiuterių ekranų susirinko įvairiatautė BGA klausytojų grupė.

Pirmoji šių metų BGA sesija truks dvi dienas. 24 dalyviai kursą pradėjo nuo susipažinimo, komandos formavimo pagrindų, žinių apie tarpdisciplininių profesionalų tinklų kūrimą ir funkcionavimą.

Antroji sesijos diena skirta ekspertų iš Norvegijos Torger Reve ir Tomo O. Kleppesto paskaitai „Įvadas į mėlynąją ekonomiką“ bei diskusijoms apie šių dienų tendencijas.

Šiemetį BGA kursą sudarys 8 sesijos, kurias kitų metų birželį reziumuos dalyvių stovykla, per kurią bus generuojamos baigiamųjų darbų temos, rengiami projektai, kuriuos dalyviai turės pristatyti komisijai bei apsiginti. Kadangi vienas iš BGA tikslų – burti mėlynojo augimo lyderių komandą, galėsiančią daryti realų poveikį regiono plėtrai, BGA kursą stengiamasi dėstyti hibridiniu būdu, taip suteikiant dalyviams ir bendro kūrybinio darbo, ir diskusijos galimybes.

Šiemetės BGA šūkis „Papildykite savo strategiją mėlynojo augimo vertėmis“ orientuotas į jūrinių regionų verslą bei sprendimų priėmėjus, nes, teigiama, jog šios ekonomikos srities elementai bus neišvengiami tiek sėkmingai plėtojant privačius verslus, tiek viešuosius projektus.

Naujojo BGA sezono dalyviai atstovauja ne tik Klaipėdos regiono verslui, savivaldos institucijoms bei mokslo sričiai, į akademijos būrį įsiliejo ir EU-CONEXUS universitetų – partnerių atstovai iš Valensijos (Ispanija) ir Bukarešto (Rumunija) universitetų.

Tarptautinė mėlynojo augimo žinių sklaidos platforma Klaipėdos universitete startavo 2020 m. rudenį. Prieš šios iniciatyvos prisidėjo Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID“ bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) koordinuojamas Jūrinis klasteris. Pirmajį „Blue Growth Leaders Academy“ kursą 2021-ųjų vasarą baigė  37 Klaipėdos miesto ir regiono atstovai.


  2021-10-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt