P0

Miestas

Moksleivius pakvietė į talką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-28


Įmonių grupė „Civinity“ trečiadienį pakvietė Klaipėdos Vydūno gimnazijos moksleivius į socialinę akciją prisidėti prie miesto aplinkos gražinimo – tvarkyti Kristijono Donelaičio aišktę.

„Švaraus ir tvarkingo miesto kūrimas prasideda nuo kiekvieno iš mūsų. Todėl labai svarbu geru pavyzdžiu dalintis su moksleiviais, papasakoti ir parodyti, kaip miesto aplinką prižiūri aplinkos tvarkymo specialistai, aktyvios bendruomenės ar socialinių akcijų vedini miestiečiai, ir kodėl jų atliekamas darbas yra svarbus visiems miesto gyventojams“, – pranešime cituojamas Giedrius Eidimtas, „Civinity Lietuva“ vadovas.

„Iniciatyvių piliečių, besistengiančių dėl aplinkos yra nedaug, todėl kiekvienas turime pradėti nuo savęs. Labai šaunu prisidėti prie šios gražios akcijos ir mūsų mylimo Klaipėdos miesto švarinimo. Puiki mintis ir idėja, jog galime į tokias iniciatyvas  įtraukti jaunimą ir ugdyti jų pilietiškumą. Tikimės, jog būsime pavyzdžiu kitiems. Taip pat manome, jog tai galėtų tapti gražia ir tradicine iniciatyva ateityje, todėl norime padėkoti už kvietimą „Civinity“ komandai ir palinkėti gražių bei prasmingų darbų ateityje“, – teigė Klaipėdos Vydūno gimnazijos direktorius Arvydas Girdzijauskas.

Socialinės akcijos dalyviai buvo apdovanoti „Civinity“ įmonės įsteigtais medaliais ir pakviesti į pikniką.

„Civinity“  šių metų vasaros pradžioje savo iniciatyva atnaujino šioje aikštėje esančius suoliukus.


  2021-10-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt