P0

Regionas

Po Klaipėdos rajoną kursuos bibliobusas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-29


Biblioteka – net ir į atokiausias gyvenvietes. Jau greitai tokią paslaugą gaus Klaipėdos rajono gyventojai. Ketvirtadienį vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta tam, kad J. Lankučio viešoji biblioteka įsigytų modernų bibliobusą.

Įsigijus bibliobusą su įranga J. Lankučio viešoji biblioteka turės galimybę teikti dar kokybiškesnes paslaugas bei pasiekti net ir tolimiausias rajono teritorijas.

Bibliobuse bus išduodamos knygos, taip pat jis turės darbo su kompiuteriu vietą, kur bus galima naršyti internete, paskambinti, pavyzdžiui, užsienyje gyvenantiems vaikams, užsisakyti elektronines paslaugas, sumokėti mokesčius ar atsispausdinti reikiamą informaciją. Be to, jis galės būti naudojamas ir vyksiančių švenčių, renginių ar edukacijų metu.

„Kitų savivaldybių patirtis rodo, kad bibliobusas – pasiteisinusi priemonė. Juo galima pasiekti net ir tas gyvenvietes, kur bibliotekos filialų apskritai nebuvo. Taigi skaitymo džiaugsmu galės pasimėgauti dar daugiau rajono gyventojų. Turime siekį ne tik užtikrinti geresnę paslaugų kokybę, bet ir pasitelkus šiuolaikiškas priemones įnešti naujovių ir modernumo“, – pranešime pažymi Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Kadangi taryba pritarė šios transporto priemonės įsigijimui, jau netrukus bus pradėtos viešųjų pirkimų procedūros, kad gyventojai kuo greičiau galėtų naudotis naujomis paslaugomis. Tarybos sprendimu, bibliobuso su įranga vertė neturi viršyti 60 tūkst. eurų.


  2021-10-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt