Po Klaipėdos rajoną kursuos bibliobusas

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-10-29

Biblioteka – net ir į atokiausias gyvenvietes. Jau greitai tokią paslaugą gaus Klaipėdos rajono gyventojai. Ketvirtadienį vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta tam, kad J. Lankučio viešoji biblioteka įsigytų modernų bibliobusą.

Įsigijus bibliobusą su įranga J. Lankučio viešoji biblioteka turės galimybę teikti dar kokybiškesnes paslaugas bei pasiekti net ir tolimiausias rajono teritorijas.

Bibliobuse bus išduodamos knygos, taip pat jis turės darbo su kompiuteriu vietą, kur bus galima naršyti internete, paskambinti, pavyzdžiui, užsienyje gyvenantiems vaikams, užsisakyti elektronines paslaugas, sumokėti mokesčius ar atsispausdinti reikiamą informaciją. Be to, jis galės būti naudojamas ir vyksiančių švenčių, renginių ar edukacijų metu.

„Kitų savivaldybių patirtis rodo, kad bibliobusas – pasiteisinusi priemonė. Juo galima pasiekti net ir tas gyvenvietes, kur bibliotekos filialų apskritai nebuvo. Taigi skaitymo džiaugsmu galės pasimėgauti dar daugiau rajono gyventojų. Turime siekį ne tik užtikrinti geresnę paslaugų kokybę, bet ir pasitelkus šiuolaikiškas priemones įnešti naujovių ir modernumo“, – pranešime pažymi Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Kadangi taryba pritarė šios transporto priemonės įsigijimui, jau netrukus bus pradėtos viešųjų pirkimų procedūros, kad gyventojai kuo greičiau galėtų naudotis naujomis paslaugomis. Tarybos sprendimu, bibliobuso su įranga vertė neturi viršyti 60 tūkst. eurų.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas, Svarbu

Vietoje grąžinimo į darbą - solidi sąskaita (dar atnaujinta)

Pernai rugpjūtį iš Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktorės pareigų atleistai Indrai Tamašauskienei pirmos instancijos teisme nepavyko įrodyti ...
2023-02-21
Skaityti daugiau

Regionas

Raudonojo Kryžiaus planuose - įkurtuvės ir Klaipėdos rajone

Humanitarinę ir socialinę pagalbą visos šalies gyventojams teikiantis, įvairias akcijas vykdantis Lietuvos Raudonasis Kryžius ieško būdų įsitvirtinti ir Klaipėdos rajone. ...
2023-01-06
Skaityti daugiau

Regionas

Ieško rangovo Jokšų tilto rekonstrukcijai

Ruošiamasi unikalaus kultūros paveldo objekto – Jokšų tilto – rekonstrukcijai. Savivaldybė paskelbė konkursą ir ieško rangovo, kuris padėtų atstatyti tiltą, ...
2022-12-09
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This