P0

Kriminalai ir nelaimės

Sužalotos dvi per pėsčiųjų perėjas ėjusios moterys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-29


Policija pranešė apie du trečiadienį ir ketvirtadienį Klaipėdoje įvykius incidentus, kurių metu nukentėjo ir į ligonines buvo nugabentos dvi per pėsčiųjų perėjas ėjusios moterys.

Trečiadienio vakarą, apie 17.19 val., Taikos prospekte automobilis „Audi A6“, kurį vairavo 39-erių moteris, kliudė, pirminiais duomenimis, nereguliuojama pėsčiųjų perėja ėjusią 71-erių gimusią pėsčiąją. Ji dėl patirtų sužalojimų gydoma ligoninėje.

Ketvirtadienio rytą, apie 8 val., Klaipėdoje, Šilutės pl. ir Debreceno g. sankryžoje, automobilis BMW,  vairuojamas 50-mečio vyriškio, pirminiais duomenimis, sukdamas sankryžoje degant žaliam šviesoforo signalui, partrenkė 1944 m. gimusią moterį, kuri ėjo per pėsčiųjų perėją irgi degant žaliam šviesoforo signalui. Moteris dėl patirtų sužalojimų nuvežta į ligoninę.


  2021-10-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt