P0

Uostas ir jūra

Turto bankas pagaliau pardavė laivą „Darius“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-30


Turto bankui pavyko parduoti Žuvininkystės tarnybai priklausiusį žvejybinį laivą „Darius“ – už jį pirkėjas sutiko sumokėti 60 tūkst. eurų.

Turto bankas šį laivą pardavinėjo nuo 2019 metų gegužės, buvo paskelbta daugiau nei 10 pardavimo aukcionų, tačiau pirkėjų vis neatsirasdavo.

Turto banko nuotr.

Pradinė laivo „Darius“ pardavimo kaina 2019 metų gegužę skelbtame pirmajame aukcione siekė 215,7 tūkst. eurų, o pirkėjų vis neatsirandant, ji kaskart mažėjo. Pernai lapkritį laivas jau buvo pardavinėjamas už 65,1 tūkst. eurų, o galiausiai jis parduotas šių metų trečiąjį ketvirtį už 60 tūkst. eurų. 

Žvejybinis laivas „Darius“ anksčiau buvo naudojamas moksliniais tikslais ir juo buvo atliekami tyrimai jūroje. Ruošiant laivą pardavimui, iš jo išmontuota mokslinė įranga, tad teigiama, jog jis vėl tinkamas atlikti savo pirminę paskirtį – gaudyti žuvis. 1993 m. Rusijoje pagaminto laivo ilgis yra 23,06 metro, plotis 6,8 metro, borto aukštis 3,3 metro. Laive įmontuotas 1997 m. gamybos, 331 kW galios variklis, pagamintas Danijoje. Laivas buvo parduodamas be įrangos, be galiojančio Saugaus plaukiojimo liudijimo bei leidimo plaukioti su Lietuvos valstybės vėliava.


  2021-10-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt