P0

Miestas

Senamiesčio moliūgų šventėje – minia žmonių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-31


Po metų pertraukos į Klaipėdos senamiestį sugrįžusi tradicinė moliūgų šventė sekmadienio vakarą priviliojo minias žmonių, kurie nelabai paisė saugumo reikalavimų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Praėjusiais metais dėl pandemijos buvo galima organizuoti tik virtualų renginį, tačiau šiemet Senamiesčio moliūgų šventė vėl galėjo vykti Teatro aikštėje.

Jau septintus metus vykstančio renginio organizatoriai kvietė drožinėti, puošti, dekoruoti didelius ir mažus moliūgus ir spalio sekmadienį, atnešus juos į Teatro aikštę, dalyvauti konkurse. Gražiausio moliūgų savininkas bus apdovanotas elektriniu paspirtuku.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tačiau panašu, jog didžioji dalis žmonių į Teatro aikštę suplūdo ne apžiūrėti moliūgų, o tiesiog pasimėgauti geru oru ir renginiu. Renginio metu veikė ir mugė, o prie prekybininkų palapinių nusidriekė didelės eilės pirkėjų, už šviečiantį balioną nepagailėjusių ir 10 eurų.

Nors renginio organizatoriai prašė visų saugoti savo ir aplinkinių sveikatą, tačiau tokių rekomendacijų nebuvo paisoma. Teatro aikštėje vos vienas kitas žmogus dėvėjo veidą dengiančias kaukes, o saugaus 2 metrų atstumo net nebuvo įmanoma laikytis.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2021-10-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt