P0

Regionas

Už 5 lašišas – 5000 eurų bauda ir gresianti baudžiamoji atsakomybė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-03


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su Klaipėdos apskrities policijos Prevencijos skyriaus pareigūnais per reidą Klaipėdos rajone nustatė asmenį, žvejojusį elektros prietaisu ir žeberklu. Brakonierius turės atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – 4850 eurų, taip pat jam gresia ir baudžiamoji atsakomybė.

„Patikrinti šį asmenį buvo nuspręsta gavus informacijos apie neteisėtą žvejybą draudžiamais įrankiais. Kadangi aplinkosaugininkams prireikus padeda ir kitos institucijos, pasitelkėme Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus. Tokios situacijos – pats geriausias įrodymas, kad atsakingų žmonių ir kolegų pareigūnų pagalba saugant aplinką yra nepamainoma“, – pranešime pažymi Klaipėdos GGAI vyr. specialistas Mindaugas Salys.

Asmuo buvo nudūręs 5 lašišas, ūkinėje jo namų patalpoje rasti 4 žeberklai.

Už žvejybą žeberklu gresia bauda iki 300 eurų, apskaičiuota žala žuvų ištekliams – 4850 eurų.

Už neteisėtą žvejybą elektros prietaisu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba su laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.


  2021-11-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt