P0

Spyglys

Vicemerus paliko ant ledo* (1)

Spyglys
2021-11-03


Spyglys, po ilgojo savaitgalio kaišiodamas savo nosį kur reikia ir kur nereikia, aptiko, jog tris likusias šios savaitės dienas mūsų miestelyje praktiškai vyraus anarchija.

Mat miesto galvai Vytautui nepakako 4 dienų artimųjų kapams lankyti, tad šį maratoną jis nusprendė prasitęsti iki pat savaitės galo.

Tuo metu savivaldybės administracijos direktorius Gintaras su savo pavaduotoju Andriumi ir juos lydinčiu pulkeliu tarybos narių išdūmė į seniai planuotų konferenciją Taline, kur iš estų iki penktadienio mokysis, kaip geriau reguliuoti transporto srautus uostamiestyje.

Tad prie miesto vairo trims dienoms palikti abu vicemerai Arvydas su  Arūnu turės suktis kaip bitutės, juoba kad jau šiandien mūsų miestelį okupuos televizininkai iš tolimojo Kazachstano.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-11-03

  Vienas komentaras apie “Vicemerus paliko ant ledo*”

  1. AvatarKeliauninkai (IP: 188.69.193.44)

   Išvažiavo su sava chebryte, tarybos narių matyt tik Petraitis Andrius prisijungė. Alko valdo

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt