P0

Svarbu, Transportas

Laisvės partijos Klaipėdos skyriaus vadovui teisybės teko ieškoti teisme (4)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-11-04


Dėl uostamiesčio centre brolio padaryto Kelių eismo taisyklių pažeidimo Laisvės partijos Klaipėdos skyriaus vadovui Jevgenijui Sokolovui teko kreiptis į teismą, nes kitaip jam pačiam būtų tekę sumokėti 450 eurų baudą.

Jevgenijus Sokolovas

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmuose ketvirtadienį buvo išnagrinėta administracinių nusižengimų byla pagal J. Sokolovo skundą.

Bylos duomenimis, J. Sokolovui buvo paskira bauda už tai, kad jis šiemet birželio 29-ąją, apie 11.40 val., Klaipėdoje, Herkaus Manto gatvėje,  neturėdamas teisės vairuoti automobilio, dar važiavo ir A juosta.

J. Sokolovas teismui pateiktame skunde paaiškino, kad tuo metu automobilį vairavo ne jis ir prašė panaikinti Kelių policijos nutarimą. Pati Kelių policija savo atsiliepime dėstė, kad teismas dėl skundo turėtų spręsti savo nuožiūra, nes „kategoriškai teigti”, kad J. Sokolovo versija neatitinka realybės, nėra pagrindo.

Bylą išnagrinėjęs teisėjas Vandalinas Vainius konstatavo, kad administracinio nusižengimo byla J. Sokolovo atžvilgiu turi būti nutraukta ir grąžinama Kelių policijos tarnybai. Toks nutarimas dar gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

J. Sokolovas „Atvirai Klaipėdai” sakė, kad iš jo vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas mėnesiui už tai, kad vairuodamas kalbėjo telefonu.

„Apie tai net nežinojau. Buvau gavęs pranešimą apie baudą, ją susimokėjau. Jame dar buvo nurodyta, kad gali būti atimtos ir teisės, tačiau niekas man apie tai nepranešė. Vėliau dar bandžiau aiškintis, ar taip galima, bet iš policijos atsakymo nesulaukiau. O tuo metu, kai neturėjau vairuotojo pažymėjimo, brolis vairavo įmonės automobilį ir padarė pažeidimą. Kadangi automobilis įmonės, man, kaip direktoriui, ir surašė protokolą – vasarą buvo daug renginių, nespėjau laiku pateikti paaiškinimo, o vėliau dar ir bylą nagrinėjęs pareigūnas išėjo atostogų, tad liko tik kelias kreiptis į teismą”, – pasakojo vyras.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-11-04

  4 komentarai “Laisvės partijos Klaipėdos skyriaus vadovui teisybės teko ieškoti teisme”

  1. Avatarkazkoks (IP: 46.249.191.78)
  2. AvatarEqualizer (IP: 88.208.96.218)

   Geda, kad zmones eina i politika bet nesilaiko istatymu.

  3. Avatar.... (IP: 90.131.46.5)

   Laisvės partija !!! Skyriaus vadovas 😂 seniai galvoju , man būtų gėda priklausyti ” laisvei “.

  4. AvatarOho (IP: 88.119.136.56)

   Manipuliatorius !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt